Кукольное Рождество

А ви знаєте, що усі іграшки мають власне життя? Так-так! У дітей вони працюють, а у вільний час ходять один до одного в гості, виховують власних малюків, сваряться, миряться і навіть празнують свята!

І дуже скоро відбудеться неймовірна подія! 11 майстрів з Донецьку та області домовилися із своїми створіннями, що ті покажуть щось із власного буття та святкування найбільш таємничої події року – Різдва – на спеціальній виставці «Лялькове Різдво. Або справжнє життя іграшок»!

Дмитро Чілікін, Валя Бєро, Ганна Васильєва-Шакіна, Таня Хардікова, Мітя й Оля Бублики, Наталя Галяс, Люба Бугайова, Аліна Репіна та Юля Куліненко допомагали іграшкам випрасувати платтячка, позаплітати стрічки, начесати пушок або почистити пір’ячко до виставки. Фотограф Дмитро Оробченко навіть встиг підгледіти дещо з життя іграшок через свій об’єктив. Автори малювали про крихіток та їхніх друзів картини, співали їм пісень і просили не хвилюватись, бо все буде добре, що маленьким відвідувачам музею обов’язково сподобається справжнє лялькове свято!

Самі ж іграшки покликали на виставку групу підтримки – своїх друзів з фондів музею і приватних колекцій співробітників закладу…

До зустрічі в музеї! І пам’ятайте – казка поруч, треба лише придивитись!

 

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать