Великий ювілейний концерт з нагоди 75-річчя від Дня народження та 55-річчя творчої діяльності Героя України Мирослава Вантуха. Концерт всесвітньовідомого Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. Павла Вірського, на сцені НП «Україна» та сценах головних мiст краiни.

Чесно кажучи, виступ ансамблю імені Вірського - це унікальний союз кольору, енергії та артистизму ... Очікувано яскраві і виразні рухи, стрибки до стелі, блискавичні обертання і змінюється динаміка танців - від меланхолії до ейфорії.

Кожної, хто прийде на їх виступ ніколи не забуде те, що побачить. Це абсолютно унікальні враження, які ви не отримаєте ні від одного іншого танцювального колективу.

Колектив побував більше ніж у 60 країнах світу, зокрема: у В'єтнамі, Кореї, Китаї, Кубі, Австрії, Англії, Канаді, США, Бельгії, Франції, Іспанії, Італії, Греції, Бразилії, Аргентині, Венесуелі, Португалії, Швейцарії, Данії , Андоррі, Японії та інших, де завжди з честю демонстрував досягнення національної культури, вносив посильний внесок у розвиток світової культури.

Іскрометному українському хореографічному мистецтву стоячи, збиваючи долоні до почервоніння, під вигуки від захоплення аплодують концертні зали усього світу...