Вечер современной хореографии

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)

І відділення.

  • В. А. Моцарт «Музичний калейдоскоп».

Хореографія О. Сизової.
Виконують учні 6-го та 8-го класів (робота викладача Лілії Мещерякової).

  • П. І. Чайковський Варіація з балету «Спляча красуня».

Хореографія М. Петіпа.
Виконують лауреати міжнародних конкурсів, учні 6 класу Сніжана Кас’яненко, Валерія Козирєва, Анастасія Малтабар (робота викладача Ірини Пісарєвої).

  • Ф. Шопен «Ноктюрн».

Хореографія Дж. Ноймайєра.
Виконує лауреат обласного конкурсу, учениця 8-го класу Катерина Житомирська (робота викладача Лілії Мещерякової).

  • І. С. Бах «Менует»

Виконують учні 6-го класу. Солісти: Євгенія Ковальчук, Андрій Пецеля (постановка і робота викладача Інни Житомирської).

  • П. де Сенневіль «Адажіо»

Виконують Вікторія Нижник, Данило Черкасов (робота викладача Лілії Мещерякової).

  • Р. Глієр «Російський танець»

Виконують лауреати міжнародних конкурсів, учні 6-го та 8-го класів (робота викладача Ірини Пісарєвої).

  • П. І. Чайковський «Вечірня пісня»

Виконують учні 8-го класу (робота викладача Лілії Мещерякової).

  • Дж. Россіні Класичне па-де-де

Хореографія Л. Якобсона.
Виконують лауреати міжнародних конкурсів Ганна Бодрухіна, Ростислав Смоляков (робота викладача Ірини Пісарєвої).

  • Secret Garden «Зима»

Виконують учні 6-го та 8-го класів.
Солісти: лауреати всеукраїнського конкурсу Анастасія Соколова, Сергій Гаркавий (постановка і робота викладача Ірини Пісарєвої).

ІІ відділення

  • 1. І. Іванович Вальс «Треба пам’ятати»

Хореографія К. Бренер.
Виконують лауреати міжнародного конкурсу, учні 8-го класу.
Солістка – Віталіна  Алсуф’єва (робота викладачів Лілії Мещерякової, Ірини Пісарєвої).

  • Sao Paulo «Дует»

Хореографія R. Scheir.
Виконують лауреати міжнародних і всеукраїнських конкурсів, учні 8-го класу Ганна Бодрухіна, Ростислав Смоляков (робота викладача Ірини Пісарєвої).

  • Л. Краліна «Ягідка»

Виконують лауреати міжнародних конкурсів, учні 6-го класу Євгенія Ковальчук, Ксенія Красних, Данило Черкасов (робота викладача Лілії Мещерякової).

  • В. Лобос «Далекі і близькі голоси»

Виконують лауреати міжнародних конкурсів, учні 8-го класу.
Солістка –  Катерина Житомирська (робота викладача Лілії Мещерякової).

  • П. І. Чайковський «Східний танець»   

Виконують лауреати всеукраїнського конкурсу, учні 7-го класу (робота викладача Світлани Медвідь).

  • А. П’яццолла «Вandoneon»

Хореографія R. Scheir.
Виконують лауреати міжнародного конкурсу, учні 6-го та 8-го класів (робота викладача Ірини Пісарєвої).

  • І. С. Бах «Осіння спіраль»

Хореографія Сео Юн Сок.
Виконують лауреати міжнародних конкурсів, учні 6-го та 8-го класів (робота викладача Лілії Мещерякової).

  • К. Бадельт. Музика до к/ф «Пірати Карибського моря»

Виконує викладач Людмила Андрієвська.

  • Дж. Верді, Edvin Marton «Графічний балет»

Виконують учні 6-го та 8-го класів.
Солістки: Дарина Набойщикова, Маргарита Бєлоконєва (постановка і робота Ірини Пісарєвої).

  • Г. Форе «Русалки»

Виконують учні 6-го класу. Солістка – Ксенія  Красних (робота викладача Лілії Мещерякової).

  • «The Moola Mantra» у виконанні Діви Премал «Водяна квітка», частина ІІІ

Хореографія Д. Вишньової.
Виконує лауреат міжнародних конкурсів Ганна Бодрухіна (робота викладача Ірини Пісарєвої).

  • І. Штраус «Весняна мозаїка»

Хореографія О. Сизової.
Виконують учні 3-го, 4-го, 6-го та 8-го класів (робота викладачів Лілії Мещерякової, Інни Житомирської, Наталії Петрюк).

Отзывы и комментарии