Проти неякісного пального

Ініціативна група Автомобільного соціального порталу AutoVisio (autovisio.com.ua) разом із представниками автомобільних спільнот та громадських організацій просить Вас підтримати Маніфест автомобілістів України, спрямований проти низької якості пального в країні. За результатами голосування, що було проведене на порталі було виявлено, що на сьогоднішній день ця тема є дуже актуальною, й понад 50 тисяч користувачів незадоволені якістю пального та готові до активних дій. Маніфест автомобілістів України буде підписано під час Всеукраїнського автопробігу «Проти неякісного пального», що пройде з 9 жовтня по 15 жовтня 2010 року в великих українських містах: Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Львів, Київ. Крім того, за результатами автопробігу планується проведення круглого столу з представниками основних мереж АЗС України, основною темою якого буде обговорення можливості переходу України на європейські стандарти якості пального, створення єдиного недержавного органу, що контролюватиме якість пального в Україні. Ми пропонуємо Вам і вашому виданню долучитися до події в якості інформаційного партнера Автопробігу. Деталі заходу наразі узгоджуються, тому ми триматимемо Вас в курсі всіх запланованих подій. На сьогодні вже відомо, що учасники пробігу зустрічатимуться в ключових містах з представниками місцевих автоклубів для підписання Маніфесту і спільного проїзду центральними вулицями міст.Детальний план заходу ми надішлемо Вам по ходу узгодження. Саме обговорення і узгодження пробігу, а також маршруту і акцій відбувається на Автомобільному соціальному порталі AutoVisio - http://autovisio.com.ua/blog_user_view/149-0-2726.html.Щодо співпраці:Якщо немає можливості супроводжувати автопробіг увесь маршрут, то можна буде зняти приїзд колони до одного з міст, момент підписання маніфесту автомобілістами країни та прийняти участь у прес-конференції, що відбудеться 15 жовтня 2010 року. Також ми можемо надати всю інформацію стосовно автопробігу, інтерв’ю учасників та керівників ініціативної групи та іншу інформацію, яка буде потрібна.

У додатку надсилаю маршрут автопробігу. Ми прагнемо привернути увагу суспільства до проблеми неякісного пального в Україні.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать