Квач, не квач

Україна, Харків, 20 років минулого століття. Розкол в сім'ї між батьком і сином. Питання стоїть гостро - чи забути своє коріння, міняючи прізвище, відрікаючись від предків, або пам'ятати минуле? Яке майбутнє вибрати – сите і безпроблемне або правдиве і щире? Матерія або дух?
Чому ми вирішили цю п'єсу поставити зараз? Тому що сто років пройшло, а проблеми ті самі. Як у глибокофілософському плані, боротьби духу і матерії, так і в поверхневому – чи триматися свого коріння або відректися від минулого в ім'я ситого майбутнього?
У незалежній Україні це все ще актуально. Минуле у всіх різне, але суть рішення – одна.
Який вибір зроблять герої? Що вони отримають за свій вибір?
Приходьте і знайдіть відповіді разом з нами.

Адреса:
м.Донецьк,вул.Університетська,80а

(050) 833 - 43 - 04,(093) 513 - 03 - 43

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать