Чарівний світ комп’ютерних ігор

Ігрова діяльність для дітей будь-якого віку – це традиційне явище, підтверджує нормальний психічний розвиток. На зміну звичайним кубикам і машинкам приходять комп'ютерні ігри, і цей процес також є нормальним. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина прекрасно входила в сучасне життя, вона повинна володіти певним рівнем комп'ютерних знань, а вони найкраще засвоюються в грі. Багато розмов ведеться про негативний вплив комп'ютерних розваг. Але ви адже батьки, і повинні розуміти, які ігри дійсно можуть завдати шкоди, а які є необхідним засобом розвитку. Лише цікаві та корисні для розвитку малечі ігри представлені на game-play.com.ua, дитина буде задоволена на сто відсотків. Батьки також можуть не переживати з приводу впливу цих ігр.

При виборі тієї або іншої чергової іграшки, слід враховувати гендерні особливості цих проектів. Справа в тому, що є чітка грань відмінності між хлопчачими і дівочими розважальними проектами. Вони також відрізняються один від одного, розраховані на певну аудиторію геймерів.

Перша їх відмінність випливає з вибору колірної палітри для оформлення самої гри. Для дівчаток, і це цілком природно, вибираються в основному рожеві, лілові, салатові, пастельні тони. В панелі практично відсутні основні кольори, використовуються тільки їх відтінки. В іграх для хлопців, навпаки, переважають основні кольори, малюнки носять контрастний характер, з чітко окресленими лініями.

Сюжет дівочих забав обертається навколо принцес, прекрасних лялечок, або улюблених персонажів з мультфільмів. Це можуть бути і бродилки, і стрілялки, тільки в ролі войовничого персонажа виступає якась гламурна леді, яка володіє масою переваг, у тому числі і бойовими навичками. Дівчата отримують драйв від таких проектів, якщо в них є хоча б дещиця романтики.

Хлопчики віддають перевагу більш жорсткому сюжету, в якому беруть участь войовничі персонажі, причому не «гламурні», а справжні монстри, орки, вампіри тощо. Але лякатися від такого вибору персонажів не варто, він відповідає традиційному розвитку чоловічого его. Головне в цьому випадку — необхідно домогтися такого вибору, в якому немає акцентування на пролиття крові і взагалі її присутності у вигляді реалістичних втілень. Крім стрілялок, де використовується тільки неймовірна зброя, хлопчики люблять різного роду гонки. І тут неважливо, який це транспорт, головне – змагання з собі подібними на питання лідерства.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
11 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов