Де доцільно купувати житлову нерухомість в якості інвестицій?

Яке місто краще обрати для інвестицій в житлову нерухомість?

В умовах кризи зберігати заощаджені кошти «під подушкою» є абсолютно невигідним рішенням, зважаючи на постійну інфляцію. Навіть якщо ви перевели гроші в іноземну валюту, курс може змінитись і сума заощаджень зменшиться. Не дивно, що в таких умовах громадяни інвестують гроші у житлову нерухомість. Для цього достатньо правильно обрати населений пункт і визначитись, яку саме квартиру варто купувати.

Столиця – безмежні можливості

Київ завжди був одним з найпривабливіших міст для інвестицій. Житлова нерухомість в столиці є чи не найдорожчою в Україні, проте попит на неї є стабільно високим. Крім того, аналітики стверджують, що столичні квадратні метри ніколи не стануть надто дешевими, а будь-яке зниження цін є тимчасовим. Це означає, що якщо сьогодні купити квартиру у новобудові на стадії котловану, вже через декілька років її можна продати значно дорожче. Проте у цьому випадку потрібно бути готовим до того, що вигідної угоди доведеться чекати досить довго.

Якщо придбати однокімнатну квартиру в одному зі спальних районів, можна розраховувати на квартирантів, що захочуть жити у вашому житлі. Це хороша можливість отримувати стабільний дохід. Інший варіант – подобова оренда, але для цього краще обирати центральну частину столиці.

Активний розвиток західних областей

З кожним роком популярність західних областей серед українців зростає, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород привертають увагу тих, хто планує змінити місце проживання. Зростання попиту стимулює активний розвиток ринку житлової нерухомості. Подивіться самі, які новобудови Львова на ЛУН.ua можуть знайти потенційні покупці. На сторінках каталогу зібрані оголошення і по іншим містам, достатньо налаштувати систему пошуку, обравши населений пункт, кількість кімнат в квартирі, оптимальну вартість.

Інвестиції в житло в Західній Україні дозволяють займатись як перепродажем нерухомості в майбутньому, так і подобовою орендою квартир. Західні регіони є привабливим для туристів та бізнесу, тому квартири подобово, особливо у великих містах, користуються стабільним попитом.

Південь – найкращий відпочинок

Інвестиції в житлову нерухомість південних областей – вигідне капіталовкладення для подальшої здачі квартир в оренду. Для цього бажано обрати місто на березі моря, Одеса – ідеальний варіант. Можливість організувати літній відпочинок, подивитись визначні місця, насолодитись місцевим колоритом робить подобову оренду тут привабливою для громадян, а отже власник квартири завжди буде отримувати дохід.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
11 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует