Близнюк и Шишацкий поздравили Януковича с юбилеем на украинском и за два дня до праздничной даты

Донецкий губернатор Анатолий Близнюк и председатель донецкого облсовета Андрей Шишацкий поздравили Президента Украины с юбилеем. которое глава государства отметит 9 июля

         «Вельмишановний Вікторе Федоровичу!

Прийміть найтепліші вітання від усієї трудової Донеччини з Вашою ювілейною датою! 

Ми вдячні Вам, за взятий курс на реформування всіх сфер життєдіяльності і за те, що твердо відстоюєте інтереси людей праці, спрямовуючи всі свої зусилля задля вирішення найважливіших соціально-економічних завдань.

Тільки щира любов до Батьківщини, прагнення зробити її благополучною і процвітаючою здобули Вам пошану і віддану довіру не тільки земляків, але й всієї України. З Донбасом у серці, з любов’ю до України Ви успішно і плідно працюєте на користь стабільного і динамічного розвитку держави.

Донбасівці пишаються Вашими прогресивними планами, які ми донеччани, не на словах, а на ділі будемо активно втілювати  у життя. Ми завжди готові підтримати Вас, вельмишановний Вікторе Федоровичу, у всіх Ваших інноваційних задумах, високих прагненнях до відродження могутності України.

Упевнені, що завдяки Вам Україна досягне вагомих успіхів у розвитку економіки, підвищенні добробуту громадян і зміцненні свого авторитету на міжнародній арені.

Бажаємо Вам, дорогий Вікторе Федоровичу, міцного здоров'я, творчого довголіття, тепла і успішної роботи в ім'я процвітання України! Хай завжди з Вами буде щира підтримка однодумців і рідних!»

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов