Інсталпласт-ХВ - справжній лідер з виробництва труб

Широко відома в Україні та за її межами, компанія замкненого виробництва труб Інсталпласт-ХВ – це яскравий зразок якісної продукції, яка вміло і вдало поєднана із гарантією та доступними цінами. Саме тому, продукція цього підприємства не лише добре знана, але цінується споживачами.

Як і в кожного виробника, підприємства чи компанії, у "Інсталпласт-ХВ" є своя історія, яка бере початок у 1994 році. Завдяки спільній ідея, рішучості та бажанню, група людей створила підприємство, на якому злагоджений процес отримання виробів шляхом екструдування матеріалу. Окрім труб, підприємство одним із перших почало виготовляти з'єднувальні частини, необхідні для монтажу трубопровідних систем. Це були трійники, коліна, муфти, хрестовини. Поява продукції такого виду, у цьому секторі виробництва, на українському зробила справжнє відкриття, адже новинка від "Інсталпласт-ХВ" за своєю якістю рівна закордонним аналогам, але значно доступніша та дешевша.

Завдяки злагодженій роботі та реалізації нових ідей, якості товару, де виробничий процес контрольований комп’ютеризованою системою управління, підприємство виробляє високоякісні труби із поліпропілену для внутрішніх систем водовідведення, із полівінілхлориду для зовнішніх мереж водовідведення, з поліетилену для водопровідних систем, із поліетилену для систем газопостачання, різними діаметрами. Окрім труб, "Інсталпласт-ХВ" виробляє і фасонні частини для внутрішніх та зовнішніх систем водовідведення, а також захисних оболонок для телекомунікаційних систем та мереж. 

Інсталпласт-ХВ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии