Уанет зустрічає Добренок - соціальну мережу для вагітних і мам

 В українському інтернет-просторі почав свою роботу унікальний соціальний ресурс, спрямований на жіночу аудиторію - Добренок. Він з'явився завдяки наполегливій роботі над ребрендінгом порталу Дитина Інфо, який свого часу був одним з найпопулярніших порталів про дітей в Україні.

Крім новинної частини сайту, Добренок являє собою соціальну мережу для вагітних жінок і мам, яка розроблялася з урахуванням специфіки аудиторії порталу. Завдяки цьому ресурсу, жінки можуть ділитися корисною інформацією, відповідати на питання інших користувачок і отримувати від них поради. Крім того, у читачок сайту є можливість створити власний аккаунт, який можна заповнити особистою інформацією і фотографіями.

Журналісти поговорили з одним із засновників проекту Миколою Кузнєцовим, який розповів про унікальний портал Добренок. Він стверджує, що нова соціальна мережа для вагітних жінок і мам дозволить в розслабленій обстановці обговорювати їхні нагальні проблеми, вислуховувати думку інших і в особистому листуванні спілкуватися з віртуальними подругами про проблеми краси і здоров'я, планування вагітності і таке інше. Крім того, соціальна мережа Добренок збирає виключно жіноче співтовариство, а чоловіки й підлітки - активні користувачі інших соцмереж - напевно не стануть реєструватися на порталі материнської спрямованості.

За словами Миколи Кузнєцова, на даний момент творці сайту підтримують його роботу за власні кошти, але надалі планується проведення масштабних рекламних акцій, що дозволить порталу заробляти на рекламі і розширювати свою популярність серед жіночої аудиторії українського інтернету.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)