Консультація адвоката, юридична допомога від 500 грн

К сожалению, объявление устарело
«Адвокатське та рієлторське об’єднання України» є провідною юридичною компанією України! Юридична допомога надається будь-яким зручним для Вас способом (консультація юриста по Skype, Viber, WhatsApp, Facebook, Telegram, E-mail).

Юридична допомога надається нами з 2000 року по всій території України та далеко за її межами.

Об’єднання представлено висококваліфікованими штатними та позаштатними юристами, адвокатами, бухгалтерами, аудиторами, ріелтерами, нотаріусами, які працюють по всій території України.

«АРОУ» займається наданням різного роду юридичних послуг фізичним та юридичним особам. Тут зібрані фахівці всіх без винятку областей права, як національного, так і міжнародного. Найбільш розвиненими сегментами діяльності компанії є департаменти судового захисту та правової підтримки у сфері нерухомості. У цій сфері компанія пропонує своїм клієнтам більше 30 видів послуг.
За весь час роботи на ринку України компанії вдалося досягти відмінних результатів в області судового захисту, які вилилися в більш ніж 4000 виграних справ, а це становить 95% всього обсягу судових розглядів, в яких брала участь дана компанія. А всього послугами «Адвокатського і ріелторських Об’єднання України» скористалося понад 10 000 клієнтів.

В кінці хотілося б позначити, що при виборі юридичної компанії незвичайну роль грає швидкість реагування її співробітників на запит і термін виконання поставленого завдання. З упевненістю можна сказати, що у компанії «АРОУ» з цим повинно бути все відмінно, так як своїм клієнтам вони обіцяють цілодобовий доступ в режимі онлайн 7 днів на тиждень.

Представники та партнери «АРОУ» знаходяться в багатьох містах України. Зокрема до таких належать: Донецьк, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Хмельницький та багато інших міст.
Рубрики
Юридические услуги
Действия
В избранноеУдалить из избранного

Похожие объявления

Наш юридический Центр предоставляет услуги регистрации, прописки в Киеве гражданам иностранных госуд...
16:16, 10 октября
У нас Вы можете купить (заказать) паспорт Евросоюза, находясь в своей стране, не покидая своего дома...
14:09, 17 октября
Хотите изменить свою жизнь к лучшему? Время пришло, учавствуйте в лотерее Грин кард DV-2021 (Green C...
14:11, 17 октября
Предлагаем Вашему вниманию сервис, который быстро и качественно решит Ваши проблемы с документами Ук...
14:09, 17 октября
Если у Вас сложная ситуация с документами – обращайтесь к нам! Получение по возрасту, обмен, восста...
18:46, 14 октября