А ви знаєте, що усі іграшки мають власне життя? Так-так! У дітей вони працюють, а у вільний час ходять один до одного в гості, виховують власних малюків, сваряться, миряться і навіть празнують свята!

І дуже скоро відбудеться неймовірна подія! 11 майстрів з Донецьку та області домовилися із своїми створіннями, що ті покажуть щось із власного буття та святкування найбільш таємничої події року – Різдва – на спеціальній виставці «Лялькове Різдво. Або справжнє життя іграшок»!

Дмитро Чілікін, Валя Бєро, Ганна Васильєва-Шакіна, Таня Хардікова, Мітя й Оля Бублики, Наталя Галяс, Люба Бугайова, Аліна Репіна та Юля Куліненко допомагали іграшкам випрасувати платтячка, позаплітати стрічки, начесати пушок або почистити пір’ячко до виставки. Фотограф Дмитро Оробченко навіть встиг підгледіти дещо з життя іграшок через свій об’єктив. Автори малювали про крихіток та їхніх друзів картини, співали їм пісень і просили не хвилюватись, бо все буде добре, що маленьким відвідувачам музею обов’язково сподобається справжнє лялькове свято!

Самі ж іграшки покликали на виставку групу підтримки – своїх друзів з фондів музею і приватних колекцій співробітників закладу…

До зустрічі в музеї! І пам’ятайте – казка поруч, треба лише придивитись!