• Главная
  • Фактори, що впливають на валютні курси
Новости компаний
12:09, 15 октября 2020 г.

Фактори, що впливають на валютні курси

Новости компаний

Зрозуміло, що курс валюти України залежить від всіляких факторів. Коротше, можна сказати, що курс долара Івано Франківськвідображає силу економіки України. Більше того, на коливання обмінного курсу впливає безліч факторів, які важко класифікувати та передбачити - прикладом такого типу ситуації можуть бути стихійні лиха, які суттєво спотворюють коливання курсу.

Економічні фактори

Основними економічними факторами, що найбільше впливають на обмінний курс, є:

  • Зміни в економічному зростанні;
  • Інфляція;
  • Процентні ставки;
  • Рівень безробіття;
  • Вплив економічного зростання.

Аналізуючи вплив економічного зростання на обмінний курс обмінки Івано Франківськ, можна помітити, що поряд із збільшенням ВВП спостерігається посилення внутрішньої валюти (зниження курсу продажу іноземних валют та збільшення курсу продажу національної валюти). Крім того, швидке економічне зростання спонукає іноземних інвесторів інвестувати, що значно зміцнює національну валюту.

Вплив інфляції

Постійна інфляція може призвести до зменшення вартості національної валюти (знецінення). Зростання цін на товари та послуги пов'язані зі зменшенням привабливості на експортному ринку обміну валют Івано-Франківськ. Це трапляється, коли темпи зростання цін у певній країні швидші, ніж в інших країнах. Попит на вітчизняні товари та послуги зменшиться, одночасно послаблюючи обмінний курс.

Вплив процентних ставок

Грошово-кредитна політика центрального банку та рішення, які він приймає, мають безпосередній вплив на рівень процентних ставок курсу валют в Івано-Франківську. У цьому випадку збільшення процентних ставок призводить до подорожчання (збільшення вартості) національної валюти. Ефектом підвищення процентних ставок є зростаюча привабливість ринку для іноземного капіталу - зростає попит на дану валюту, що обертається збільшенням її курсу.

Вплив рівня безробіття

Рівень безробіття – це показник кількості безробітних відносно загальної кількості жителів, виражений у відсотках. Падіння рівня безробіття є очевидним сигналом до покращення економічної ситуації в Україні та зміцнення курсу валют чорний ринок Івано-Франківськ.

Політичні фактори

Прекрасним прикладом одноразових подій, що належать до політичних факторів, є заява президента США щодо запровадження кримінального мита на Китай. Як і у випадку з ВВП, турбулентна та нестабільна політична ситуація в Україні послаблює курс валют на сьогодні Івано Франківськ.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...