• Головна
  • Збірка власного ПК в 2022 році: топ нюанси
Новини компаній
12:46, 3 листопада

Збірка власного ПК в 2022 році: топ нюанси

Новини компаній

Зібрати сучасний комп'ютер з готових комплектуючих може навіть маленька дитина, це набагато легше, ніж здається на перший погляд. Швидше за все, Ви витратите трохи більше часу на складання, але перевага в тому, що є можливість зібрати ПК саме під себе, конкретно для своїх потреб, офісний або ігровий комп'ютер.

Збірка власного ПК в 2022 році: топ нюанси, фото-1

Дії під час встановлення:

  • Помістити в корпус персонального комп'ютера блок живлення, забезпечити доступ до всіх проводів
  • Підключити до материнської плати оперативну пам'ять, процесор, систему охолодження
  • Встановити жорсткі диски
  • Запитати від БП всі інші деталі
  • Встановити відеокарту та підключити її до блоку живлення
  • Перевірити наявність всіх компонентів і закрити корпус захисною панеллю

Комплектуючі

Для того, щоб зібрати ПК самостійно для початку, потрібно визначитися з його функціоналом, вибрати необхідні комплектуючі та придбати їх. Для роботи персонального комп'ютера знадобиться насамперед процесор та материнська плата, а також відеокарта, жорсткий диск, блок живлення, пара кулерів та оперативна пам'ять. Правильно підібрані один під одного комплектуючі забезпечують високу швидкість роботи комп'ютера.

Особливості складання

Блок живлення

При його виборі потрібно орієнтуватися на обмін підібраного корпусу, а також потужність, її має вистачати на забезпечення енергією всіх комплектуючих. Блок живлення досить важкий і громіздкий, його рекомендується встановлювати в першу чергу, щоб уникнути поломок інших комплектуючих. Його установка проводиться за допомогою чотирьох гвинтиків, ними необхідно прикріпити БП до тильного боку корпусу.

Материнська плата

Після встановлення БП перейдемо до найголовнішої деталі ПК – це материнська плата. Для початку на просторому столі з гарним освітленням її потрібно озброїти процесором та кулером для його охолодження, оперативною пам'яттю. Після повного складання необхідно помістити материнку в корпус та закріпити. Відеокарту слід встановити в останню чергу.

Процесор і система охолодження до нього

На материнській платі необхідно відкрити спеціальну клямку, під нею якраз і знаходиться місце для Вашого процесора. Потім, акуратно, намагаючись не пошкодити ніжки процесора, візуально визначте його положення, щоб трикутник на процесорі збігався з трикутником на сокеті материнки, встановіть деталь і притисніть її клямкою. Далі нанесіть термопасту та встановіть кулер.

Оперативна пам'ять

Знайдіть на материнській платі місця для посадки оперативної пам'яті, відігніть клямки, вставте плашки закріпіть їх до характерного клацання.

Відеокарта

Її встановлення дуже схоже на встановлення оперативної пам'яті, необхідно просто вставити в спеціально відведений для цієї деталі слот на материнській платі. При закріпленні відеокарти також має бути характерний звук. Цю комплектуючу необхідно встановлювати в останню чергу, так як є ризик закрити нею інші слоти.

Жорсткі диски встановлюються або у спеціальні роз'єми без додаткової фіксації, або кріпляться гвинтиками безпосередньо до корпусу. При виборі необхідно звернути увагу саме на роз'єми, порівняти їх з роз'ємами на блоці живлення, а також на кількість посадкових місць, якщо жорсткі диски стикаються, це призведе до їх перегріву та швидкого виходу з ладу.

Корпус

До корпусу немає жодних особливих претензій, головне – щоб у нього помістились усі Ваші комплектуючі. Після повного складання комп'ютера необхідно закрити корпус кришкою.

Збірка власного ПК в 2022 році: топ нюанси, фото-2

Ось і готовий Ваш персональний комп'ютер. Компанія Артлайн збере вам комп'ютер із великим задоволенням. Пам'ятайте, що запорука подальшої успішної роботи ПК – грамотний вибір деталей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...