Новини компаній
13:41, 15 грудня 2022 р.

Прописка в Харкові

Новини компаній

Здійснюємо прописку у Харкові в будь-якому районі міста, а також і в області, на строк від 1 місяця та довше. Ми є безпосередньо власниками нерухомості, в якій можемо вас прописати. Прописатись у Харкові ви можете одні, а також з маленькими дітьми. Прописка в Харкові з дитиною можлива на термін від 1 року і більше, на менший термін дітей яким не виповнилося 14 років не прописуємо, і з дитиною обов'язково має прописуватися один з батьків, або мама або тато, як правило, переважно прописку роблять разом з мамою , оскільки батько обов'язково стає на облік у військкомат, а це займає вже досить багато часу, ніж якщо прописку робити з мамою. Якщо дитині вже виповнилося 14 років, тоді вона може прописатися одна, але згода батьків так само потрібна обов'язково, без згоди обох батьків вас ніхто не пропише, і обов'язково потрібно щоб був у дитини вже паспорт громадянина України. До 14 років достатньо свідотства про народження дитини.

За новим законом штамп в паспорт більше не ставлять, і ніякий витяг так само не дають, так як він вже не потрібен, вся інформація про вашу прописку знаходиться в реєстрі і цього достатньо. Хоч у вас паспорт книжкою старого зразка, хоч нового у вигляді ID картки.

Прописка у Харкові для іноземців у нас так само можлива, але треба мати законні для цього підстави. Для того, щоб прописатися в Харкові, потрібно, щоб обов'язково був тимчасова або постійна посвідка на проживання, яку потрібно отримати в міграційній службі, без неї прописку в Харкові зробити не можна. Також має бути обов'язково оригінал закордонного паспорта та його нотаріальний переклад. 

Купити прописку в Харкові за гроші у нас можна як тимчасову так і постійну, але кожну ситуацію ми розглядаємо індивідуально, тому і ціна може змінюватися. Прописка в Харкові оформляється протягом 1 дня, але для цього потрібно заздалегідь зателефонувати нам і обговорити все. Прописка у Харкові, де ж вона буде зроблена. Прописка буде безпосередньо у житловій нерухомості, а саме у квартирі, яка нам належить на законних підставах, тому все прозоро та чесно.

Усі питання, які стосуються прописки у Харкові, ви можете уточнити за телефоном.

063-19-57-566

050-69-84-443

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...