Надійний захист житла буде забезпечено за допомогою вхідних бронедверей. Завдяки своїм відмінним характеристик вони дуже популярні. Вхідні броньовані двері купити в Києві на http://mirdverei.kiev.ua/ua/ - найкращий вибір.

Броньовані двері бувають полуторні і двостулкові. У таких дверей відмінність полягає в складності конструкцій та в ціні. Перед вибором потрібної моделі не завадить консультація із фахівцем, адже всі ваші вимоги повинні бути задоволені на всі сто відсотків.

Бронедвері виробляються у вигляді покритого МДФ-панелями металевого каркаса. Завдяки наявності панелей на поверхні створюється малюнок. Для цього використовується фрезерування. МДФ-панель обробляється порошковим напиленням. Такий процес сприяє підвищенню стійкості виробу. Крім того, двері є захищенними від зовнішніх негативних факторів. Різноманітність кольорової гами дозволить визначитися з необхідним відтінком конструкції.

Броньовані двері можуть встановлюватися в різних типах приміщень. Даний нюанс впливає на вигляд і обробку дверей. Якщо двері потрібні для житла в багатоквартирному будинку, тоді в якості обробки рекомендується вінілшкіра або ламінований МДФ. Заміське житло краще облагородити металевими дверима із колоди або обробленими шпонованим МДФ. У броньованих моделей з МДФ відсутні шкідливі речовини. Вони відрізняються легкістю, а також стійкістю до впливу вологи і до появи деформацій.

Для виготовлення броньованих дверей береться листовий метал. Завдяки оптимальній товщині дверей, вони виходять міцними і мають високий рівень надійності. Бронедвері не бояться високих механічних навантажень. В якості тепло- і звукоизолятора використовується пінополіуретан.

Якщо ж ви не зовсім впевнені в абсолютній надійності броньованих дверей, тоді скористайтеся додатковим захистом. Мова йде про встановлення сигналізації, відеокамери або електронного замка. У такому випадку, ваша впевненість буде стовідсотковою.

Що стосується вартості бронедверей, то тут велику роль має матеріал, який використовуєтсья для виготовлення дверей. Фурнітура та замки теж впливають на цінові показники. На броньованих дверях можуть бути присутніми будь-які візерунки і малюнки. Елегантності додають вставки зі скла. Красиво і вишукано виглядатимуть двері, що мають дубові накладки і прикрашені різьбленням.