Антидепресанти – препарати, які застосовують при депресіях та інших захворюваннях – від неврозів до психосоматичних розладів. Без них рідко обходиться лікування розладів харчової поведінки, а деякі препарати добре зарекомендували себе при лікуванні больового синдрому. При статевих дисфункціях також часто вдаються до призначення.

Замовити антидепресант сертралін ви можете вже зараз в аптеці ama.dp.ua!

Антидепресанти належать до психотропних препаратів, їх не можна купити без рецепта. Рішення про необхідність терапії за допомогою цих препаратів приймає психотерапевт. Прийом антидепресантів без консультації з лікарем може призвести до небажаних наслідків, включаючи загрозу життю або здоров'ю. Антидепресанти в аптеці можна придбати за наявності рецепту.

Як діють?

Антидепресанти забезпечують збереження прийнятної концентрації нейромедіаторів в організмі, запобігають формуванню розладів різних спектрів.

Нейромедіатори - це біологічно активні речовини, які істотно впливають на функціонування головного мозку та основних систем організму. Нестача таких нейромедіаторів, як серотонін та дофамін, призводить до розвитку депресивних станів.

На сайті ama.dp.ua ви можете замовить будь-які ліки з доставкою за вказаною адресою!

Як призначають

Часто люди самостійно звертаються за медичною допомогою зі скаргами на:

 - поганий настрій,

 - безсонню,

 - апатію,

 - страхи.

Іноді пацієнти приходять до психотерапевта у напрямку від невролога чи терапевта.

Психотерапія не завжди включає медикаментозний курс. Антидепресанти призначають на фоні вираженої симптоматики депресивного розладу або, якщо потрібно прискорити лікування.

Дозування індивідуальне для кожного пацієнта. Дорослим та дітям потрібно суворо дотримуватися рекомендацій психотерапевта щодо добової дозування ліків.

Побічні ефекти, що розвиваються при прийомі психотропних речовин, виявляються по-різному. При призначенні певного препарату лікар враховує стан пацієнта.

Які типи бувають

Антидепресанти умовно можна розділити на великі групи. До першої відносять сучасні препарати — переважно селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну. Вони мають м'яку дію і викликають мінімум побічних ефектів. Ці препарати широко використовують у лікуванні легень та середньої тяжкості розладів.

Друга група представлена ​​давно відомими препаратами, насамперед трициклічними антидепресантами та інгібіторами моноаміноксидази. Вони мають більш виражену психотропну дію, але й викликають більше побічних ефектів. Зазвичай їх застосовують під час лікування виражених депресивних розладів.