Автоюрист Україна - Автоадвокат Київ

Автомобільна аварія - це завжди великий стрес для обох сторін, а часто це ще й тілесні ушкодження, розбита вщент машина і зовсім важкий варіант - смерть одного з учасників події.
З якого б боку, якщо ви не опинилися - в ролі потерпілого або винного, ви завжди можете розраховувати на послуги грамотного автоюриста в Україні.
Якщо ви опинитеся потерпілим, автоюрист допоможе вам швидко пройти медичний огляд і оцінити завдану автомобілю шкоду; стягне максимально можливу страхову виплату та буде відстоювати ваші інтереси в суді, якщо не вдасться вирішити справу в досудовому порядку.
Якщо ж ви будете винуватцем аварії, наш Автоюрист доб'ється для вас пом'якшення покарання і зменшення компенсації моральної та матеріальної шкоди, якщо суми явно завищені.
Дуже важливо запам'ятати такий нюанс, властивий українцям менталітет, як «вирішити справу на місці». Не варто цього робити ні в якому разі. Якщо ви будете потерпілим, отриманої з винуватця суми може не вистачити на покриття лікування і ремонту. Якщо ви винуватець - такий спосіб зняти з себе відповідальність може бути використаний проти вас в суді. Детальніше про послуги Автоюриста в Україні http://ukaz.com.ua/avtoyurist_ukraina/
Рубрики
Бизнес, финансы Услуги Юридические услуги
Действия
В избранноеУдалить из избранного

Похожие объявления

Виконуємо замовлення на разову розсилку оголошень Розсилку оголошень виконуємо вручну, точно, опера...
07:28, 1 апреля
У Вас катаракта? У Вас высокая степень нарушения рефракции: близорукость, дальнозоркость или астигма...
09:31, Сегодня
Компанія надає послуги з: -Розробка логотипа, створення айдентики та бренд-буків. -Послуги комерц...
15:58, 29 марта
Как оптимизировать процессы и увеличить прибыль Интернет бизнеса за 24 часа ? Не знаете как ПРАВИ...
22:36, 7 апреля
Бурение скважин на воду малогабаритным оборудованием. Бурим в труднодоступных местах, в местах удоб...
10:33, 5 апреля