Активні навушники Sordin Supreme Pro X Neckband Green (76302-X-S)

Активні навушники Sordin Supreme Pro X Neckband Green (76302-X-S) основне відмінність від інших моделей полягає в можливості носіння під головним убором - каскою, шоломом, шапкою, на навушниках встановлені поролонові подушечки (амбушури). Висока надійність і безвідмовність на високому рівні, як і у всіх моделях. Завдяки стереомікрофонам забезпечують повне збереження стерео-ефекту, і можна миттєво визначити напрямок джерела звуку.

Навушники серії "Sordin" (Швеція) призначені для представників силових структур, військових, професійних стрільців та мисливців. При розробці враховувались стандарти MIL. Спеціально розроблені для спецназу і мають високий показник надійності, міцності при використанні в найекстремальніших умовах. Чашки виготовлені з міцного ударостійкого пластика. Форма чашок плоска, трошки прижата в верхній та нижній частині, щоб не зачіпати за приклад і мати можливість використовувати каску.

Під час стрільби навушники заглушують звукове вплив на барабанні перепонки стрільця, але сам постріл чітко чути. Усі небезпечні гучні звуки миттєво знижуються до комфортного рівня (приблизно до рівня голосу людини), не пошкоджуючи слуховий апарат. При цьому одночасно дуже тихі звуки підсилюються. Точно через це мисливці, любителі практичної стрільби та військові обирають активні навушники "Sordin Supreme".

Підсилення тихих звуків відбувається автоматично в залежності від налаштувань в 2, 3 або 4 рази. Загалом 6 рівнів для регулювання підсилення. Можна налаштувати гучність "без підсилення" і навіть зменшити (приглушити підсилення). Первинні відчуття від ефекту підсилення трошки незвичайні, оскільки і тихі звуки, і звуки середньої гучності можуть бути на одному рівні, при цьому дуже гучкі звуки можуть "зникає". Цей ефект дуже допомагає при полюванні, на вишці, при охороні об'єктів, при спецопераціях. Низькопрофільні чашки навушників підходять для використання навіть з шоломами.
https://sordin.com.ua/sordin-supreme-pro-x-neckband-green/
Рубрики
Засоби зв'язку
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Адаптер на шолом для навушників Sordin пісочного кольору дозволяє монтувати активні навушники MSA So...
14:08, 11 квітня
Цю модель навушників Sordin Supreme Pro X Green Gel (75302-X/L-G-S) також можна встановити на шолом...
14:08, 11 квітня
Легкий, малопомітний, виготовлений із якісних матеріалів ліхтарик WNE05006-DE Charge Mpls Койот осна...
14:08, 11 квітня
Активні навушники Sordin Supreme Pro X Neckband Multicam (76302-X-06-S) від відомої шведської компан...
14:08, 11 квітня
Хочете додати 62.ua на головний екран і бути в курсі новин?