Активні навушники Sordin Supreme Pro X Green Gel (75302-X/L-G-S)

Цю модель навушників Sordin Supreme Pro X Green Gel (75302-X/L-G-S) також можна встановити на шолом за допомогою кріплень типу "Чебурашка", які ви також можете придбати у нашому магазині. Ці навушники мають гелеві амбушури.

Активні навушники шведської фірми «Sordin» - це якість і надійність в галузі електронного захисту слуху і відмінне рішення для полювання, спортивного стрільби та тренувань. Supreme Pro - це оптимальний захист слуху з підсиленням слабких звуків. При купівлі цих навушників ви отримуєте унікальне підсилення слабких звуків до 27 децибел та зменшення гучних звуків (вистріл) до 82 децибел. Обидві чашки цієї моделі виконані так, щоб вивільнити праву руку, уникнувши перекладення вашої гвинтівки в ліву руку. Зручний інтерфейс кнопок, відчутних навіть у рукавичках (увімкнення/вимкнення, регулювання гучності), дозволяє використовувати модель як для правшів, так і для лівшів.

Однією з основних відмінних рис навушників є два окремі, добре захищені від пошкоджень мікрофона для оптимального ефекту стереозвучання та орієнтації на звук у просторі навіть з закритими очима. Високе підсилення слабкого звуку та природна реалістична звукова картина, відтворювана без перерв, теж приємно здивують вас.
https://sordin.com.ua/sordin-supreme-pro-x-green-gel/
Рубрики
Засоби зв'язку
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Адаптер на шолом для навушників Sordin пісочного кольору дозволяє монтувати активні навушники MSA So...
14:08, 11 квітня
Легкий, малопомітний, виготовлений із якісних матеріалів ліхтарик WNE05006-DE Charge Mpls Койот осна...
14:08, 11 квітня
Активні навушники Sordin Supreme Pro X Neckband Multicam (76302-X-06-S) від відомої шведської компан...
14:08, 11 квітня
Активні навушники Sordin Supreme Pro X Neckband Green (76302-X-S) основне відмінність від інших моде...
14:08, 11 квітня
Хочете додати 62.ua на головний екран і бути в курсі новин?