• Головна
 • Дистанційне навчання в школі: особливості
Новини компаній
19:45, 11 травня 2023 р.

Дистанційне навчання в школі: особливості

Новини компаній

Онлайн освіта — чудовий спосіб навчання, який подобається як дітям, так і батькам. Увесь освітній процес відбувається через платформу для дистанційної освіти, сайти або інші ресурси. Дитина швидко опановує новий матеріал, перевірка знань відбувається у комфортному форматі. Дистанційні школи пропонують насичену та цікаву програму, яка подобається учням, допомагає розвинути необхідні здібності та навички. Вчителі з повагою ставляться до кожного школяра, виховуючи в них самодисципліну та відповідальність. Батьки беруть мінімальну участь в навчанні дитини.

Переваги школи з дистанційним навчанням

Віддалена освіта — популярний сьогодні спосіб здобуття знань. Не важливе місце перебування дитини, час, коли вона навчатиметься. важливо лише мати електронний пристрій та доступ до інтернету. Багато батьків віддають свою дитину до школи на дистанційному навчанні. Це зумовлено низкою причин:

 • Економія грошей та часу. Не потрібно відвозити та забирати дитину з навчального закладу, витрачатися на харчування та групи подовженого дня.

 • Можливість навчатися за індивідуальним графіком у зручному для школяра темпі.

 • Насичена навчальна програма — вебінари, ігри, дискусії та віртуальні екскурсії.

 • Батьки мінімально втручаються в освітній процес. Вчителі та супервайзер контролюють успішність дитини.

 • Розвиток самостійності, відповідальності та самодисципліни. Рання профорієнтація допомагає визначитися з майбутньою професією.

 • Онлайн школи в Україні спрямовані на розвиток та вдосконалення сильних сторін учня, лідерських якостей.

 • По завершенню навчання випускник отримує документ про освіту встановленого МОН зразка.

Учень має доступ до навчальних матеріалів — підручників, посібників. Щоб полегшити та прискорити адаптацію дитини у новому середовищі, розроблені відеоінструкції. Завдяки дбайливому ставленню учителів та відсутності конфліктів з однокласниками школяр легко та з цікавістю опановує навчальну програму. 

Школи на дистанційне навчання: як обрати

Батьки хочуть, щоб їхня дитина здобула освіту найкращої якості та стала успішною у майбутньому. Тож вибір навчального закладу для домашнього навчання має бути прискіпливим, щоб вибрати гідну школу або сайт дистанційної освіти, звертайте увагу на такі особливості:

 1. Переконайтеся, що навчальний заклад акредитовано та відповідає всім вимогам повноцінної школи. Освітня програма має бути затверджена Міністерством освіти та науки України, документ про освіту — встановлено зразка.

 2. Перегляньте відгуки про навчальний заклад. Краще — відео відгуки. Дізнайтеся інформацію від знайомих або колег. Велика кількість позитивних відомостей свідчить про гарну репутацію та якість викладання матеріалу.

 3. Вчителі повинні мати відповідну кваліфікацію, а також досвід викладання у віддаленому форматі. Викладацький склад має бути молодим, але досвідченим. Такі наставники порозуміються з учнем, дадуть знання, які необхідні сучасній людині. 

 4. Продивіться навчальні матеріали, які використовує школа. Серед них мають бути підручники та посібники, які затверджені новою програмою МОН. Наявність у програмі інтерактивних ігор, презентацій, корисних відео свідчить про гарну якість надання освітніх послуг. 

 5. Радимо переглянути один з уроків. Так Ви зрозумієте, чи цікаво вчителі розповідають тему, чи отримає Ваша дитина необхідні знання та навички, яке ставлення вчителя до учнів. Також зверніть увагу на перевірку викладачем домашнього завдання. У якому форматі потрібно надсилати виконану роботу, чи проходять школярі тестування або заповнюють пропуски.

Важливо, щоб школи з дистанційним навчанням проводили консультації, розвивальні бесіди, вебінари для батьків. Для старшокласників має бути підготовка до ЗНО. Добре, якщо у закладі з учнями працює психолог, який допомагає дітям знаходити спільну мову, адаптуватися до нового середовища. Цікаве та продуктивне вивчення матеріалу, автоматизованість процесу, гарне ставлення вчителів до учнів — найважливіші критерії вибору закладу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...