Металеві меблі мають попит серед промислових компаній, спортивних закладів, служб технічного обслуговування і медичних установ. Вони є практичним рішенням для розміщення різнотипного вантажу. Металеві вироби універсальні для установки в більшості умов, оскільки мають виражену зносостійкість. Компанія ПрАТ УХЛ-МАШ https://uhl-mash.ua/  представлена на ринку з 1994 року, ґрунтуючись на потужностях Київського машинобудівного заводу. Більше 20-ти років досвіду сформували сучасну технологічну базу, щоб створювати високоякісні металеві меблі. Ми займаємо провідні позиції на ринку, пропонуючи вигідні умови співпраці нашим клієнтам.

 

Довгий шлях і відмінності виробництва

Компанії пропонують асортимент виробів з металу, але рідко приділяють увагу якості. Часто такі меблі служать місцем зберігання документів, комплектуючих або хімічних речовин, яким необхідне підвищене збереження. Металеві меблі повинні бути надійними, від цього залежить безпека і довговічність зберігання. Неякісні виробники залучають ціною при використанні дешевих матеріалів. Вже через деякий час бюджетна купівля потребує ремонту, тому краще спочатку придбати надійний виріб. Компанія УХЛ-МАШ гарантує якість і безпеку продукції на основі сертифіката №UA.C.188-16 і санітарно-епідеміологічної експертизи. Виробництво дотримує стандарти ДСТУ ISO 9001: 2009 на кожному етапі робіт.

Асортимент включає:

        одягові шафи металеві;

        місткий поличний стелаж;

        чарункові шафи;

        промислові меблі;

        шафа серверна https://uhl-mash.ua/products/serverni_shafi_i_stiyki_merezheve_obladnannya/ та стійки;

        зламостійкі та вогнетривкі сейфи;

        медичні та лабораторні меблі;

        абонентські шафи;

        меблі для офісу;

        обладнання для випічки хліба;

        пластикова тара Sembol;

        меблі з нержавіючої сталі.

Обсяги виробництва регулярно зростають, тому в 2003 році був відкритий новий завод в місті Боярка. Він підвищив ефективність і розширив діапазон споживачів. В УХЛ-МАШ працює понад 350 людей, які є професіоналами своєї справи. Загальна робоча площа становить 16000 м2, на її території розміщується сучасний верстатний комплекс. Він включає обладнання для лазерної різки металу, зварювальний апарат Fronius-Kavasaki, а також унікальну установку для згинання стали Salvagnini. Використовується обладнання від світових виробників Srhoder, АMADA, Comp Air, Ideal-Line та інших. Продуктивність зміни становить 2000 м. кв. продукція упаковується напівавтоматичними палетообмотувачами для подальшого зберігання на власному складі.

 

Вітчизняний лідер, сучасний підхід до роботи

Металеві меблі мають низку переваг. Вони витримують значне механічне навантаження, тому є зносостійкими. На відміну від дерева та пластику, які легко пошкодити в процесі експлуатації, сталь надовго зберігає форму. Щоб не допустити згубної дії корозії, метал оцинковується і покривається полімерно-порошковою фарбою. Він попередньо знежирюється та очищається демінералізованої водою, після чого сушиться при температурі 180-200 °C. Покриття оберігає від появи іржі, подряпин і відколів та при атмосферних і температурних перепадах. В основі фарби натуральні компоненти, вона не виробляє шкідливих випаровувань, тому меблі безпечні для розміщення навіть в замкнутому просторі.

Переваги металевих виробів:

        при грамотному виготовленні прослужать багато років без потреби ремонту;

        не вимагає спеціального догляду: для чищення поверхонь досить побутових засобів;

        більшість продукції УХЛ-МАШ https://uhl-mash.ua/ виготовлено у форматі «конструктора», вона модифікується в необхідних параметрах;

        виразний зовнішній вигляд підкреслює інтер'єр приміщення, колір не вигоряє під дією ультрафіолету.

Серед наших клієнтів великі українські та міжнародні підприємства: завод Запоріжсталь, ПриватБанк, Evtaz, ЦДЗК, Enran, сервісна компанія БаДМ, Інтерпайт, British American Tabacco, Глобино та інші. До нас звертаються великі торговельні мережі, міські адміністрації, навчальні заклади та дослідницькі центри, оскільки довіряють нашій якості. УХЛ-МАШ завоювала титул «Лідер галузі 2012», а також є учасником численних виставок: меблеві форуми, міжнародні виставки «EIA», виставка автосервісу СТО, участь у змаганні «SIA Кращий експортер року», а також достойно проявила себе на міжнародній виставці та «Автотехсервіс».

 

Співпрацюючи з нами, клієнт отримує продукцію сертифікованої якості. UHL-MASH використовує технологію складування «Pallet Drive – in system», яка організовує швидку доставку меблів при надходженні замовлення. В асортименті діє гнучка цінова політика і регулярні знижки. Провідний менеджер відділу відповість на запитання, а в демонстраційному залі можна особисто ознайомитися з асортиментом.