Де потрібні офісні крісла? Замовляють їх не тільки компанії для оформлення кабінетів. Приватним особам теж стане в нагоді подібний елемент гарнітуру. Сьогодні багато хто працює віддалено. Це змушує людей оформляти кабінети прямо на дому. Офісне крісло – функціональний предмет робочий обстановки, його обов'язково треба включити в список меблів.

Де шукати крісло онлайн?

Не у всіх є час і бажання ходити по магазинах міста в пошуках оптимальних виробів. В цьому випадку виручають інтернет-маркети. Підібрати крісла, стільці для офісу і дому користувачі можуть на порталі Amebli. Тут великий вибір варіантів.

Інтернет-магазин порадує не тільки асортиментом. Оформлені каталоги з системою фільтрів досить зручні – довго вести пошуки меблів не доведеться. До всіх варіантів пропонуються фотографії.

Нюанси вибору

Інтернет-магазин є мультибрендовим, в його каталогах представлена ​​продукція різних виробників. Однак не можна орієнтуватися тільки на бренд. Є багато інших нюансів, які треба враховувати:

  • Габарити конструкції та її вагу.
  • Особливості виконання.
  • Матеріали.
  • Оформлення.

Останній пункт заслуговує на особливу увагу. Робоча обстановка задається інтер'єром. І в офісі, і вдома треба створити гармонійне оформлення. Переконайтеся, що обранекрісло поєднується з обробкою і іншими предметами антраша.

Компанія Amebli готова запропонувати рішення на будь-який смак. Тут є вироби з лаконічним дизайном, більш креативні моделі, які сподобаються молоді.

Думаємо про комфорт

Обов'язково зверніть увагу на форму спинки і сидіння. Це впливає на зручність користувача.

Спинка повинна бути ергономічною. Як зрозуміти, що вона буде комфортною? Елемент повинен прилягати до спини користувача, забезпечуючи опору. Перевірте, чи є вигин на рівні попереку. Такий невеликий елемент допомагає уникнути перевтоми м'язів спини.

Сидіння перевіряється не менш ретельно. Важливо, щоб у нього була оптимальна глибина. Як перевірити цей параметр? Виявляється все при посадці. У положенні сидячи між вигином коліна і торцем сидіння залишається зазор в ширину долоні. За рахунок цього вдається уникнути сильного передавливания судин ніг.

Невелике заглиблення в центрі сидіння зроблено не випадково. За рахунок такої конструкції користувач не буде сповзати.

Додаткові елементи вітаються. У меблів може бути зручний підголівник, який дозволяє відпочивати, розвантажуючи шию, плечі. Не зайвими будуть підлокітники. Нововведення – висувна нижня частина, яка перетворює робоче крісло в крісло для відпочинку.