Ви не уявляєте, де цікаво провести вихідні? Тоді саме час відвідати лазертаг клуб BNB – жителі Львова вже добре знають про нього. Багатьом не раз доводилося бувати в цьому місці зі своїми друзями. Чому б і вам не влитися в ряди шанувальників знаменитої розваги?

Лазертаг є близьким родичем пейнтболу, тільки він технологічніший за нього. При цьому травматичність у розваги низька – вам не треба хвилюватися, що ви повернетеся з поля бою в синцях. Тут противникам наносять безпечні лазерні поранення зі спеціального зброї. Ось чому лазертаг ідеально підходить для дітей – в ході гри вони точно не отримають травм. До вподоби ця розвага і дівчатам, яким не до душі небезпечні змагання. Тому якщо у вашій компанії є жінки та підлітки, то сміливо замовляйте на https://bnbpaintball.com/services/lazertag гру - усі залишаться задоволені організованим заходом.

Відправитися сюди можна не тільки з друзями. Багато людей влаштовують в BNB вихідні для сім'ї. Заклад також часто допомагає з проведенням корпоративів.

Зверніть увагу, що тут можна пограті і у пейнтбол - на базі клубу є якісно обладнані відкриті майданчики для командних поєдинків. Оцінити можливості BNB вам дозволить фотогалерея – тут представлені звіти з різних заходів. Вивчайте знімки і приймайте рішення. Якщо вас усе влаштовує, то ви точно також можете замовити гру в пейнтбол в режимі онлайн. Подавайте заявку і прибувайте в назначений час у клуб. Ніяке екіпірування вам не буде потрібно – все необхідне спорядження видадуть на місці.

Зверніть увагу, що майданчики BNB облаштовані не лише для гравців. Далеко не всі люди з вашої компанії можуть брати участь в змаганнях з лазертагу або пейнтболу. Але це не проблема. Для них керівництво передбачило спеціальні зони. Майданчики обладнані глядацьким сектором, де все люди, які відмовилися від змагань, можуть поспостерігати за процесом.

Що до цін? Уточнити вартість усіх запропонованих клубом розваг можна на порталі bnbpaintball.com. Тут розміщений детальний прайс-лист. Якщо залишилися питання, то зв'яжіться з представниками клубу – всі контакти вказані на сайті.

Пам'ятайте, що і на розвагах можна заощадити. Так, BNB надає різноманітні акційні пропозиції. Скористайтеся ними і заощаджуйте, не втрачаючи в якості. Ви можете замовити спеціальні вигідні пакети для дітей і дорослих. У скільки вони обійдуться і що включено в них, ви дізнаєтеся з матеріалів на сайті клубу.

Приємного і корисного відпочинку.