Кухню часто називають серцем будинку. Вона дуже функціональна і потребує зваженого підходу при розробці дизайну, адже всі її елементи мають бути зручними і продуманими. Римська штора стане стильним і практичним рішенням для даної кімнати. Насправді вона ідеально підійде до будь-якого інтер’єру. Стиль не має значення, адже подібний елемент гармонічно доповнить існуючий дизайн.

Замовте римські штори для кухні і, ви не будете розчаровані. Є кілька вагомих причин для подібного вибору:

  • Штори збільшують розміри корисного простору. Вони не будуть плутатися під ногами чи витирати підлогу. Навіть підвіконня залишиться відкритим, після монтажу конструкції всередині пройми.
  • Римські штори належать до виробів, які передбачають максимально зручні умови для експлуатації. Враховуючи особливості будови, зовсім не дивно, що вони не накопичують пил. Штори гарно реагують на машинне прання.
  • Спеціальне просочення робить їх пожежобезпечними, що так важливо в умовах використання кухонного простору.
  • Високу енергоефективність виробу забезпечує оптимально підібрана довжина – до підвіконня, адже штори не закривають батареї в холодний період.
  • Стриманий та вишуканий стиль – відповідь на питання чому римські штори здатні доповнити будь-яку кухню. Особливо гармонійно вони впишуться в інтер’єр приміщення в класичному та мінімалістичному оформленні.

Кращий матеріал для римської штори

Вибір тканини – це непросте та дуже важливе рішення. Матеріал для штори повинен бути не лише гарним, а й дуже практичним, як інші елементи для кухонного простору. Варто врахувати, що кухня – дуже особлива кімната, в якій постійно міняється температура та вологість. Там часто присутні випаровування, навіть якщо власник своєчасно встановив сучасну вентиляційну систему.

Зваживши всі «за» і «проти» варто зазначити, що оптимальним вибором стане тканина, яка складається з суміші натурального матеріалу і синтетики. Вона повинна обов’язково мати спеціальне просочення. Штучні волокна додадуть виробу практичності. Така тканина буде довго залишатися у первозданному стані. Вона стійка до впливу ультрафіолету і не вбирає сторонні аромати. Матеріал легко очищається під час прання та швидко стає сухим.

При виборі римської штори врахуйте загальну стилістику кімнати. Для дотримання провінційного стилю оптимально підійдуть вироби, які хоча б виглядають натуральними. Для мінімалізму чи стилю лофт цілком прийнятно використання штори, що повністю складається із синтетичного матеріалу.

Рівень освітлення також впливає на прийняття остаточного рішення при виборі сонцезахисної системи. Якщо приміщення затемнене, варто замовити штору з напівпрозорої тканини. Вона не тільки дозволить максимально освітити кімнату, а й розширить її візуально, вигідно підкресливши вдалий дизайн. Для кухні, що розміщена з сонячного боку будинку оптимальним стане вибір штори, зробленої зі світлонепроникної тканини. Виріб гарантує створення приємної напівтіні. В будь-якому разі, споживач матиме з чого обрати. Серед маси різнокольорових рішень обов’язково знайдеться оптимальна комбінація для ідеального доповнення оформлення його кухонного простору.