Для того, щоб інші могли дізнатися про певні товари та послуги у Києві, необхідно охопити якомога більшу аудиторію. Потрібно вибрати саме таку рекламу, яка матиме найбільшу користь та ефект. Чудовим рішенням стануть білборди у Києві, які на відмінно виконують узяту на себе роль. Такий варіант реклами здатен максимально швидко привернути увагу, відкластися у підсвідомості людей, донести актуальну інформацію. Важливо замовити такий рекламний щит у столиці, скориставшись послугами надійного рекламного агентства.

Важливо зазначити, що ринок у сфері реклами у Києві являється найбільшим у країні. Саме тут знаходиться приблизно тридцять відсотків зовнішнього виду реклами. Формати такої реклами можуть відрізнятися у плані форми та розмірів.

Рівень якості також відрізняється. Сьогодні білборди можуть доповнюватися підсвічуванням, щоб їх помічали, коли вже темно. Нерідко можна зустріти рекламні щити, до яких додають 3D конструкції, коли рекламу доповнюють за допомогою об’ємних предметів.

білборди у Києві

Корисні якості рекламних білбордів

Що узагалі собою представляють білборди (ще їх називають бігбордами)? Йдеться про конструкції рекламного характеру. Вони повинні складатися з рекламної поверхні, також повинна бути стала основа. Білборди являються рекламою з високою ефективністю. Переваги полягають у наступному:

  • Основна переваги такої зовнішньої реклами полягає у наявності навігації. Можна розмістити бігборди з наявністю стрілки, що вказує на бізнес. Що дозволяє зацікавленим особам зорієнтуватися і знайти компанію;
  • Така реклама має великі розміри, тому видно здалеку. Саме розмір білборду має велику перевагу перед іншими видами реклами. Оскільки складно пройти повз велику рекламу, не помітивши;
  • Після розміщення зовнішньої реклами, можна гарантувати цілодобовий контракт з тими, хто може стати клієнтами підприємства. Тобто така реклама працює двадцять чотири години на дому і сім днів на тиждень. Не доведеться хвилюватися, що рекламу хтось не побачить;
  • Білборди можна розмістити там, де це потрібно. Розташовується на головних вулицях столиці, перехрестях, де великий трафік, магістралях та інше. Розробивши правильну та ефективну модель, можна досягнути серйозних результатів;
  • Таку рекламу неможливо відключити чи заблокувати, як, наприклад, в інтернеті. Ті люди, що дивляться за рекламою, не можуть відключити, тому бігборд виправдовує кожну гривню, що була вкладена.

З усього цього можна зробити беззаперечні висновки, що реклама на білборді стане правильним вкладенням коштів. Коли замовник бажає розказати про товари і послуги якомога більшій кількості людей.

бігборди у Києві

Розміщення реклами на білбордах від IDMedia

Звертаючись до агентства IDMedia кожен клієнт отримує послуги високої якості. Ціни при цьому доступні, тому кожен зуміє дозволити собі якісну рекламу, яка приносить максимальну ефективність. Залишайте заявку і вже скоро відповість менеджер, щоб узгодити деталі і завершити замовлення.