Пластикові двері стали популярним вибором для багатьох домівок завдяки своїм численним перевагам, таким як довговічність, енергоефективність і широкий вибір дизайнів. Проте, коли мова йде про безпеку, багато людей задаються питанням: чи забезпечують пластикові двері достатній рівень захисту для дому? У цій статті ми розглянемо безпекові аспекти як розпашних, так і розсувних пластикових дверей, щоб допомогти вам зробити інформований вибір.

Переваги пластикових дверей у контексті безпеки

 • Міцність матеріалу. Сучасні пластикові двері виготовляються з високоякісного полівінілхлориду (ПВХ), який має високу міцність і стійкість до механічних впливів. Це робить їх важкодоступними для злому.
 • Багатошарові склопакети. Більшість пластикових дверей оснащуються багатошаровими склопакетами, які можуть бути ударостійкими або навіть броньованими. Такі склопакети забезпечують додатковий рівень захисту від зломів.
 • Металеві підсилювачі. Для підвищення міцності в конструкції пластикових дверей часто використовуються металеві підсилювачі, що робить двері ще більш стійкими до механічних пошкоджень.
 • Мультизамкові системи. Багато моделей пластикових дверей оснащуються мультизамковими системами, які забезпечують захист у кількох точках одночасно. Це ускладнює спроби злому і підвищує загальний рівень безпеки.

Безпека розпашних пластикових дверей

Розпашні пластикові двері – один з найпоширеніших типів дверей для входу в будинок. Їх особливості включають:

 • Надійні петлі. Петлі на розпашних пластикових дверях зазвичай виготовляються з міцних металів і можуть бути прихованими, що ускладнює їх доступ для злочинців.
 • Розмаїття замкових механізмів. Вибір замків для таких дверей величезний: від традиційних циліндрових замків до сучасних електронних систем зчитування відбитків пальців або кодових замків.
 • Додаткові захисні елементи. Багато моделей розпашних дверей можна обладнати додатковими захисними елементами, такими як броненакладки, що захищають замковий циліндр від висвердлювання.

Безпека розсувних пластикових дверей

Розсувні пластикові двері, які зазвичай використовуються для виходу на балкон чи терасу, також можуть забезпечити високий рівень безпеки за умови дотримання певних правил:

 • Зміцнені рами. Розсувні двері часто мають зміцнені рами, що підвищує їх стійкість до спроб злому.
 • Замки та засувки. Спеціальні замки та засувки, які блокують двері у закритому стані, роблять їх менш доступними для злочинців. Це можуть бути як стандартні замки, так і додаткові фіксатори.
 • Безпечне скло. Використання загартованого або ламінованого скла у розсувних дверях підвищує їх безпеку, оскільки таке скло важче розбити.

Поради щодо підвищення безпеки пластикових дверей

 • Регулярне обслуговування. Регулярно перевіряйте стан петель, замків та інших механізмів. Це допоможе вчасно виявити та усунути можливі проблеми.
 • Встановлення додаткових замків. Додаткові замки та засувки можуть суттєво підвищити рівень безпеки ваших дверей.
 • Сигналізація та камери відеоспостереження. Встановлення систем сигналізації та камер відеоспостереження стане додатковим захистом і допоможе запобігти злочинам.
 • Використання сучасних технологій. Розгляньте можливість встановлення електронних замків, які забезпечують додатковий рівень захисту та можуть бути інтегровані з системами розумного будинку.

Висновок

Пластикові двері можуть бути надійним захистом для вашого дому, якщо правильно підібрати та встановити їх. Завдяки міцним матеріалам, сучасним замковим системам та додатковим захисним елементам, як розпашні, так і розсувні пластикові двері можуть забезпечити високий рівень безпеки. Використання додаткових заходів безпеки, таких як сигналізація та відеоспостереження, допоможе створити комплексний захист для вашого будинку. Якщо вам потрібні якісні металопластикові двері, вікна та розсувні системи - звертайтесь в компанію Rama у Києві.