
На Донеччині за добу окупанти 28 разів обстріляли населені пункти: дві людини загинули та ще 23 поранено

За 8 березня росіяни вбили 2 жителів Донеччини: у Покровську і Сіверську. Ще 23 людини в області за добу дістали поранення.
Всього за добу росіяни 28 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 160 людей, у тому числі 6 дітей, повідомляє очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін.
Волноваський район. У Воскресенці Комарської громади пошкоджено 4 будинки.
Покровський район. У Мирнограді пошкоджено 3 будівлі. У Покровську 1 людина загинула і 2 поранені.
Краматорський район. У Зарічному Лиманської громади зруйновано 5 будинків. У Дружківці поранено 12 людей, пошкоджено 7 багатоповерхівок. У Райгородку Миколаївської громади 1 будинок зруйновано і 3 пошкоджено. У Костянтинівці поранено 8 людей, пошкоджено 12 багатоповерхівок, 12 приватних будинків, 4 адмінбудівлі, 2 крамниці, аптеку, 8 ліній електропередач, 4 газогони і 2 автівки; у Подільському поранено людину, пошкоджено 3 будинки.
Бахмутський район. У Сіверську загинула людина, пошкоджено 4 багатоповерхівки.