• Головна
  • «Наводила» росіян на Покровському напрямку: мешканку Мирнограду підозрюють у держзраді
11:56, 3 травня

«Наводила» росіян на Покровському напрямку: мешканку Мирнограду підозрюють у держзраді

«Наводила» росіян на Покровському напрямку: мешканку Мирнограду підозрюють у держзраді

Служба безпеки України викрила жительку Мирнограду, яка передавала ворогу інформацію про позиції українських військових на Покровському напрямку.

Їй повідомлено про підозру у державній зраді, повідомляє Донецька обласна прокуратура.

Підозрювана — працівниця одного з вугледобувних підприємств регіону. За даними слідства, на початку грудня 2024 року вона вступила в контакт через месенджер Telegram з військовослужбовцем армії РФ і його знайомим — представником так званої «військової контррозвідки фсб днр».

Протягом двох місяців жінка збирала й передавала окупантам координати дислокації українських військових у Мирнограді, Покровську та на околицях одного із селищ Покровського району. Також вона надсилала дані про цивільну інфраструктуру, розуміючи, що ті об’єкти можуть стати мішенями для обстрілів.

Свої «звіти» вона передавала у текстовому вигляді. Її діяльність припинена, а саму підозрювану взято під варту.

Наразі триває досудове розслідування, яке веде ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях. У разі доведення вини жінці загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Донеччина #Мирноград #зрадниця #прокуратура
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення