• Головна
  • Мешканця Слов’янська засудили до довічного ув’язнення за жорстоке вбивство двох жінок
13:31, 26 травня 2025 р.
Надійне джерело

Мешканця Слов’янська засудили до довічного ув’язнення за жорстоке вбивство двох жінок

Мешканця Слов’янська засудили до довічного ув’язнення за жорстоке вбивство двох жінок

Слов’янський міськрайонний суд визнав винним 42-річного мешканця Слов’янська у скоєнні подвійного вбивства.

За публічного обвинувачення Слов’янської окружної прокуратури чоловіка засуджено до максимального покарання — довічного позбавлення волі, повідомляє Донецька обласна прокуратура.

Як встановило слідство, у грудні 2021 року цей громадянин вийшов із місць позбавлення волі, де відбував покарання за майновий злочин. У лютому 2022 року він тимчасово оселився в помешканні 38-річної жінки та її 55-річної матері.

У ніч на 3 березня 2022 року під час розпивання алкогольних напоїв між ними виникла сварка. У стані алкогольного сп’яніння чоловік звинуватив господинь у нібито крадіжці грошей, після чого наніс одній із них 26 ударів по голові та тулубу, а іншій — 18.

Травми виявились несумісними з життям. Після скоєного злочину зловмисник утік, але його швидко затримали правоохоронці. Під час судового розгляду він заперечував свою провину, проте обвинувачення надало беззаперечні докази.

До ухвалення вироку чоловік перебував під вартою. Досудове розслідування здійснювалося ВП №4 Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Донеччина #Словʼянськ #прокуратура #вбивство #суд #вирок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення