• Головна
  • На Донеччині за добу окупанти 21 раз обстріляли населені пункти: три людини загинули та ще три поранено
10:51, 14 серпня
Надійне джерело

На Донеччині за добу окупанти 21 раз обстріляли населені пункти: три людини загинули та ще три поранено

На Донеччині за добу окупанти 21 раз обстріляли населені пункти: три людини загинули та ще три поранено

За 13 серпня росіяни вбили 3 жителів Донеччини: у Костянтинівці, Покровську і Родинському. Ще 3 людини в області за добу дістали поранення.

Всього за добу росіяни 21 раз обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 3070 людей, у тому числі 103 дитини, повідомляє очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін.

Покровський район. У Добропіллі поранено людину, пошкоджено адмінбудівлю, приватний будинок, інфраструктуру і вантажівку. У Білозерському пошкоджено 2 адмінбудівлі. У Покровську загинула 1 людина, ще 1 — у Родинському. У Добропіллі Криворізької громади пошкоджено 2 багатоповерхівки.

Краматорський район. У Лимані пошкоджено 7 будинків, 4 гаражі і господарчу споруду. В Андріївці обстріляна промзона. У Костянтинівці 1 людина загинула і 2 поранені, пошкоджено 5 приватних будинків і майстерню.

Бахмутський район. У Сіверську пошкоджено 4 будинки.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Донеччина #окупанти #обстріли #наслідки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення