• Головна
  • На Донеччині за добу окупанти 29 разів обстріляли населені пункти: дві людини загинули та ще семеро поранено
10:24, 27 жовтня 2025 р.
Надійне джерело

На Донеччині за добу окупанти 29 разів обстріляли населені пункти: дві людини загинули та ще семеро поранено

На Донеччині за добу окупанти 29 разів обстріляли населені пункти: дві людини загинули та ще семеро поранено

За 26 жовтня росіяни вбили 2 жителів Донеччини: у Костянтинівці та Дружківці. Ще 7 людей в області за добу дістали поранення.

Всього за добу росіяни 29 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 66 людей, у тому числі 17 дітей, повідомляє очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін.

Краматорський район. У Лиманській громаді поранено 2 людини: у Брусівці та Калениках; у Щуровому пошкоджено адмінбудівлю. У Миколаївці 1 будинок зруйновано і 10 пошкоджено; у Райгородку зруйновано 2 будинки, пошкоджено 29. Пошкоджено приватні будинки у Краматорську, Біленькому і Комишувасі. В Андріївці пошкоджено авто. У Дружківці 1 людина загинула і 1 поранена; у Кіндратівці пошкоджено 5 будинків. У Костянтинівці загинула людина, пошкоджено багатоповерхівку, приватний будинок і 2 автівки.

Бахмутський район. У Сіверську пошкоджено 10 будинків.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Донеччина #окупанти #обстріли #наслідки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення