• Головна
  • Захисники Лиману ліквідували російські диверсійні групи, які намагалися проникнути у місто
12:33, 3 грудня
Надійне джерело

Захисники Лиману ліквідували російські диверсійні групи, які намагалися проникнути у місто

Захисники Лиману ліквідували російські диверсійні групи, які намагалися проникнути у місто

Українські військові за місяць знешкодили десяток російських малих груп, які намагалися проникнути на околиці міста Лиман.

У 3-му армійському корпусі розповіли, що це відбувається на ділянках, які утримують 63-тя та 60-та бригади корпусу. Підрозділи корпусу відбивають близько 40 ворожих штурмів на день на підступах до Лиману.

«Зокрема, за останній місяць ворог здійснив десяток спроб інфільтрації малими групами на околицях міста», — розповів командир корпусу, бригадний генерал Андрій Білецький.

Окупантів у кожній із цих груп було ліквідовано або взято в полон. Днями до полону потрапив російський військовий із 37-го мотострілецького полку.

«Ворога оперативно виявили наші бійці. Частину групи знищили на місці, а йому пощастило потрапити до полону та вижити», — розповідають військові.

Зараз ворог продовжує тиск на Лиман по всій сірій зоні, але українським військовим вдалося стабілізувати ситуацію, здійснюючи постійне виявлення та ураження піхоти противника. Противник також почав змінювати свій вектор уваги на південь між Лиманом та Ямполем у напрямку Діброви та Старого Каравану.





Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Донеччина #окупанти #ЗСУ #Лиман
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення