Яку б сукню не вибрала наречена, її образ повинен бути яскравим, жіночним і незабутнім одночасно. Одним з варіантів в такому випадку можуть стати весільні сукні з прозорим корсетом від SuperNova Fashion Group, які викликали справжній фурор серед сучасних наречених. Дизайнерам прекрасно вдалося презентувати класичний корсет в сучасній інтерпретації, тому наречені мають можливість вибирати вишукані і ультрамодні силуети, які втратили класичні нотки.

Сучасні силуети з прозорими корсетами

Якщо хтось думає, що весільна сукня з прозорим корсетом виглядає вульгарно, то він глибоко помиляється, тому що, по-перше, прозорість починається під грудьми, а по-друге, нижня частина ліфа прикрашена вишивкою, бісером, стразами, пайєтками та іншими цікавими штучками, які використовують прикрашальниці в своїй роботі. Таким чином, відкритого місця практично не залишається.

Прозорий корсет підбирається, як і звичайний, чітко по фігурі, а також з його допомогою можна коригувати деякі моменти:

• зробити талію вужчою, якщо затягнути тугіше;

• приховати зайві сентименти на стегнах;

• вигідно презентувати груди, візуально піднявши їх;

• вирівняти поставу, даруючи їй королівські відтінки;

• надати образу витонченості, що не буде зайвим для кожної дівчини.

Що стосується модельного ряду, то він різноманітний, тому що прозорий, оригінально декорований корсет, прекрасно буде виглядати в моделях «Рибка» і «Русалка», але вимагає від нареченої ідеальної фігури. Класичний А-силует зможе піднести красу нареченої у вигідному світлі, але зобов'язує наречену постійно тримати правильну поставу. Для сміливих і впевнених у своїй привабливості панянок дизайнери пропонують короткі сукні зі знімним шлейфом. Даний наряд підійде для неформальних вечірок на честь одруження.

Слід зауважити, що прозорий корсет може бути пришитий до спідниці або вдягатися окремо.

Тканини для виготовлення прозорого корсета використовуються найрізноманітніші: шифон, органза, гіпюр, шовковий сітчастий матеріал або мереживо, що потім декорується хитромудрим орнаментом.

Ніхто не зможе заперечити проти того, що таке плаття виглядає приголомшливо, але за умови, що у нареченої буде фігура, близька до ідеалу.

Ну а від дрібних похибок допоможе позбутися правильно підібрана спідниця, наприклад, пишна або А-силуету, яка приховає будь-які недоліки зовнішності.