Жити в красивій просторій квартирі мріє кожна молода сім'я. У минулому такі квартирки були доступні лише обраній категорії населення, то зараз придбати житло в новобудові зможе кожен бажаючий. Завдяки тому, що новобудов в XXI столітті споруджується досить багато, то і більше людей зможуть жити в комфортних умовах.

Види новобудов

Останнім часом будівельні компанії вдаються до двох варіантів зведення новобудов: панельні і каркасно-монолітні. Будинки відрізняються і видом, і рівнем комфорту житла в них, і ціною. Панельні будинки зводяться з готових плит, зведення будівлі здійснюється швидко, тому що все йде за шаблоном. Квартирки в таких будинках мають однакове розташування кімнат, але купити квартиру в новобудові в панельному будинку буде дешевше, ніж каркасно-монолітному. А все тому, що останній варіант зведення будинків відрізняється впровадженням нових технологій будівництва. За основу беруться західні стандарти. Квартира в новобудові монолітно-каркасного може мати різноманітне планування, а самі будинки - красиві фасади. Також важливу роль відіграє наявність підземного паркінгу, охорони всередині будинку, сучасних майданчиків для проведення дитячого дозвілля.

Що потрібно для покупки квартири в новобудові

Ознайомитися з квартирами в новобудові можнатут. А для успішної покупки житла в новому будинку необхідно врахувати деякі моменти:

  • на покупку квартири в процесі будівництва грошей знадобиться менше, ніж за готову. Але, з юридичного боку, покупець стає партнером, а не клієнтом. Тоді в разі банкрутства фірми-забудовника або «заморозки» будівництва, гроші покупцеві повертаються дуже рідко;
  • уважно читати договір, тому що стандартних варіантів не існує. Але в кожному з них повинно бути зазначено: характеристика квартири, термін передачі її у власність, ціна договору купівлі і період оплати, точний гарантійний термін на майбутнє житло.

А в іншому, покупка житла в новобудові - це можливість жити в сучасних умовах. Це стосується і самої квартири з зручним плануванням, новою сантехнікою, сучасної електропроводкою, хорошою зкукоізоляціей. Детальніше про все можна подивитися тут. Як бачимо, «плюсів» на користь придбання житла в новобудові маса, незважаючи на деякі неприємні моменти, що стосуються юридичного боку. Але їх можна уникнути, якщо звернутися до хорошого юриста, щоб дізнатися, як краще вчинити.