Як знають користувачі автомобіля, ви повинні піддавати його регулярного контролю. Це дозволить своєчасне усунення потенційної загрози, і скоротить перспективу іммобілізації на вашому шляху.

Якщо ви часто подорожуєте, самі або з сім'єю, для безпеки скористайтеся послугами, які пропонує евакуатор Львів. Завдяки йому, в разі знерухомлення автомобіля, ви зможете скористатися автомобілем, і ваш автомобіль буде відбуксований і виправлений.

Якщо ви вирішили буксирувати автомобіль, пам'ятаєте, що це потребує відповідної підготовки, як автомобіля, так і водія. Насамперед, ви повинні оцінити, чи підходить ваш автомобіль для буксирування. Ви повинні перевірити, чи працюють гальма, рульове управління і світло. Якщо так, автомобіль може бути відбуксований і це момент, щоб підготувати відповідну мотузку довжиною між 4 і 6 метрів. Мотузка повинна бути позначена жовтим або червоним прапорцем так, щоб вона була видна для інших учасників руху.

Автомобіль тяговий з гідравлічною лебідкою сили тяги з буксированим транспортним засобом, повинні бути з'єднані у спосіб, що унеможливлює їх роз'єднання. Ви повинні для цієї мети використовувати заводські гаки. Не допускається зачеплення тросів на важелі, бампери і т. д. Так само для перевезення спецтехніки не варто використовувати фаркопів від інших автомобілів - сильний натяг троса може вирвати або зруйнувати різьби.

Буксирує автомобіль повинен бути відповідним чином відзначено, повинен мати розміщений ззаду зліва сигнальний трикутник, а в разі поганої видимості повинні бути включені габаритні вогні. У автомобіля тягового з гідравлічною лебідкою сили тяги, повинні бути включені фари ближнього світла.

Перед тим, як вирушити в дорогу, водії повинні тут визначити систему символів, якими вони будуть спілкуватися. Особливо важливо визначити тривожний сигнал, це може бути, наприклад, підморгування фарами або жест рукою. Тому, що водіння буксируваного автомобіля складніше, і повинен бути більш досвідчений водій.

Трос між автомобілями повинен бути весь час напружений. Вільна мотузка може заплутатися і призвести до небезпечної ситуації. Під час буксирування повинні пам'ятати про правила. Автомобіль тяговий з гідравлічною лебідкою сила тяги, в населених пунктах не повинен перевищувати швидкість 30 км/год, а за межами населеного пункту 60 км/ч. Пам'ятайте, що, чим менше швидкість автомобілів, тим більше можливостей для безпечного реагування в надзвичайних ситуаціях.