Онлайн щільно увійшов у нашу повсякденність. Сьогодні дистанційно можна проходити будь-які курси і навіть здобувати серйозну освіту. Розбираємось, у чому особливості онлайн-курсів англійської.

Записатися на курси англійської мови ви можете вже зараз на сайті мовної школи englishdom.com!

Важко уявити дистанційне навчання, наприклад, у сфері медицини чи інженерії. Але у випадку з мовами онлайн-формат нічим не поступається офлайн. Давайте розберемо кожен аспект навчання у мовній школі.

Технічні особливості

У сьогоднішніх реаліях технічні складнощі є великою рідкістю. У будь-якій хорошій онлайн-школі є куратор, який завжди готовий оперативно допомогти у виникненні труднощів.

Як і звичайному класі, навчання онлайн завжди супроводжується матеріалами: вчитель відправляє в чат правопис слова, його транскрипцію, виводить на екран зображення, тексти вправ тощо.

Якість навчання

На перший погляд здається, офлайн мовному центру простіше довіритися: це фізичний простір, до якого можна прийти та поспілкуватися зі співробітниками наживо. Однак наявність стін школи зовсім не каже на користь якості навчання. В обох випадках важливо перевіряти компетентність викладачів, наявність навчально-методичних комплексів та відпрацьованої програми навчання, а також контролю якості з боку адміністрації школи.

Докладніше про те, як вибрати онлайн-курси англійської мови.

Викладацький склад

В онлайн-школах англійську, як правило, викладають носії мови. Відсутність можливості перейти на українську, правильний акцент, залучення в культуру мови, що вивчається - все це дає ефективний результат. Знайти викладача-носія можна і в звичайному мовному центрі, але навчання з ним не всім підійде. Запрошений викладач-іноземець, якому потрібно оплачувати візу та проживання в країні – дороге задоволення для школи. А ось в онлайн-середовищі навчання з носієм може дозволити собі майже кожен.

Навчальні матеріали, програма, методика

Навчально-методичні комплекси, поряд із професіоналізмом викладача, є основною якісною освітою. Програма навчання має бути розроблена на базі авторитетних видань.

Склад учнів

У компетентній онлайн-школі всіх учнів обов'язково ділять за групами, які формуються залежно від рівня та віку. У межах кожної категорії ― кілька потоків залежно від рівня володіння англійською.

Взаємодія з однокласниками

Під час уроку ви повинні бачити не лише викладача, а й своїх одногрупників. У хорошій мовній школі відео зв'язок є обов'язковою умовою присутності на занятті. За допомогою спеціальної функції викладач об'єднує учасників в окремі чат-руми, а потім перевіряє хід роботи з кожним з них.