Красива посмішка – це, безумовно, запорука успіху для будь-якої людини. Та й з точки зору здоров'я стежити за порожниною рота необхідно. Проходити профілактичне обстеження у фахівця потрібно раз на півроку. Однак зрозуміти, яка стоматологiя заслуговує довіри в наш час не так і просто. Пропозицій тисячі, але як з безлічі знайти підходящий, якісний варіант? І на що слід звернути увагу в першу чергу?

Дані з Інтернету. Щоб скласти перше враження про клініку необхідно знайти про неї інформацію в Інтернеті. Сьогодні практично кожна організація має свій ресурс в мережі. За допомогою даних, отриманих з Інтернету, ви зможете дізнатися місце розташування клініки, її цінову політику і іншу необхідну інформацію. Ще один важливий факт, в мережі можна пошукати відгуки клієнтів. Це допоможе визначитися з вибором. Особливо важливо дізнатися про досвід лікування в клініці, якщо вам потрібна складна операція. Наприклад, позитивні відгуки збирає хірургічна стоматологія «Остеон-Дентіс». Почитати їх можна на офіційному сайті клініки.

Устаткування і матеріали. Від цих двох факторів залежить довгостроковість отриманої послуги, а також її безболісність, що для багатьох пацієнтів є найголовнішим фактором. Тому, перш ніж звернутися в стоматологічну клінику, навіть якщо вас цікавить терапевтична стоматологiя, а не хірургія, необхідно вияснити для себе наскільки сучасні матеріали і обладнання тут використовується.

Кваліфікація персоналу, мабуть, один з найважливіших пунктів. Потрібно з'ясувати рівень кваліфікації лікаря. Клієнту, на вимогу, клініка повинна надати всю інформацію про фахівця, підтверджену документально. Де які стоматологічні центри публікують ці данні в загальному доступі на своїх офіційних порталах.  

Ліцензія. Кожна організація, що надає стоматологічні послуги, повинна мати ліцензію, а також висновок санепідемстанції.

Час існування клініки. Як правило, тривале існування стоматологічного кабінету говорить про його надійність та якість. Не варто через це відмовлятися від лікування в нових установах, можливо персонал, обладнання та якість послуг там нічим не поступається так званій  бувалій клініці. Однак, все ж таки, чим довше стоматологія існує на ринку, тим більший рівень довіри до неї.

Безпека. Будь-яка кваліфікована, впевнена в своїх можливостях, клініка дає клієнтам стовідсоткові гарантії.