
11:07, 7 жовтня 2022 р.
Під обстрілами рашистів загинули ще двоє донетчан та сім були поранені
У Донецькій області росіяни вбили двох мирних мешканців Донеччини за минулу добу, ще сім людей отримали поранення.
Про це повідомив голова Донецькой ОВА Павло Кириленко 7 жовтня.
"За 6 жовтня росіяни вбили 2 мирних жителів Донеччини: у Бахмуті та Курдюмівці. Крім того, у Святогірську виявили ще 7 цивільних, убитих росіянами під час окупації. Ще 7 людей за вчора отримали поранення", - пише Кириленко. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
13:35, 7 червня
13:35, 7 червня
7
11:59, 11 червня
05:41, 12 червня
4