• Голи Мудрика та Криськіва принесли «Шахтарю» перемогу над «Вересом», - ФОТО, ВІДЕО
19:49, 9 листопада 2022 р.

У 12-му турі чемпіонату України «Шахтар» зустрічався з «Вересом».

Щільний календар дозволяє Ігору Йовічевічу здійснювати точкову ротацію складу. Так, у старті «гірників» сьогодні вийшов голкіпер і капітан Андрій Пятов, в обороні знов було задіяно Миколу Матвієнка, від перших хвилин грав і Дмитро Криськів, до центру поля повернулися Тарас Степаненко та Артем Бондаренко, а на лівий фланг атаки– Михайло Мудрик, пише пресслужба донецького клубу.

Судаков створює, Мудрик забиває

«Гірники» вже в дебюті зустрічі могли відкрити рахунок, коли Бондаренко бив з кількох метрів після прострілу Траоре, проте м’яч дивним чином полетів вище воріт.
Понад половину тайму команди боролися за ініціативу, однак небезпека виникала лише у штрафному «Вереса».
Спочатку Криськів бив з гострого кута – Когут зреагував, а наприкінці пів години гри Судаков змусив Кльоца сфолити на собі й заробив пенальті.
До точки підійшов Михайло Мудрик і ударом у праву дев’ятку відкрив рахунок – 1:0.
Збільшити перевагу ще до перерви міг активний Криськів – його постріл з льоту прийняла на себе поперечина.

Криськів знову відзначився

Другий тайм стартував також із моменту Бондаренка, але й цього разу м’яч після удару Артема трохи розминувся з воротами. «Оранжево-чорні» продовжували контролювати перебіг матчу, і перманентний тиск дав плоди.
На 65-й хвилині Степаненко проникним пасом знайшов у штрафному Дмитра Криськіва, який переграв воротаря й подвоїв перевагу – 2:0.
Лассіна Траоре міг доводити рахунок до великого, однак у першому епізоді, обігравши двох захисників, спрямував м’яч до рук Когуту, а за кілька хвилин після навісу Мудрика пробив головою повз ціль.
Не полишав спроб відзначитись настирливий Бондаренко – черговий його удар пройшов за сантиметри від штанги. Нагоду забити з гри мав і Мудрик, але й тут м’яч не залетів у кут.

2:0 – «Шахтар» перемагає в поєдинку з «Вересом» і збільшує свою безпрограшну серію в УПЛ до 25 матчів.

У наступному турі 13 листопада «оранжево-чорні» прийматимуть луганську «Зорю». Зустріч проходитиме на «Арені Львів» і розпочнеться о 15:00.

«Шахтар» (Донецьк) – «Верес» (Рівне) – 2:0 (1:0)