
09:22, 24 листопада 2022 р.
Надійне джерело
На Донеччині за добу окупанти вбили двох мирних мешканців

За 23 листопада росіяни вбили 2 цивільних на Донеччині — у Бахмуті.
Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.
Ще 3 людини в області зазнали поранень.
Наразі неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
08:05, 30 травня
15:25, 29 травня
2
15:20, 29 травня
19:37, 30 травня
13:35, Вчора