11:14, 3 липня 2023 р.
Надійне джерело

Молодіжна збірна України створила сенсацію, вибивши одного із фаворитів Євро-2023 (U21) - збірну Франції.

Підопічні Руслана Ротаня вперше в історії вибороли право зіграти на Олімпійських іграх, які пройдуть 2024-го року в Парижі, повідомляє Терикон.

Всі чудово розуміли, наскільки складним для нашої команди буде цей поєдинок. Франція має найдорожчий склад на турнірі і без зривів провела всі три матчі у групі, показавши 100-відсотковий результат. І в першому таймі виправдовувала свій статус фаворита, створивши біля воріт Трубіна низку небезпечних моментів. Один із них привів до голу, коли на 19-й хвилині Барколя виклав м'яч Шеркі, який обіграв Таловерова та розстріляв ворота збірної України.

Але чудово зі своєю роллю козиря впорався Михайло Мудрик, який пропустив попередні поєдинки через травму. На 31-й хвилині півзахисник української збірної заробив пенальті, який реалізував Судаков. А перед самою перервою вкотре продемонстрував своє вміння віддати гольовий пас - все той же Судаков, вийшовши віч-на-віч, шансів голкіперу не залишив.

Другий тайм очікувався з деякою побоюванням. Але французи, володіючи м'ячем, реальних загроз практично не створювали, періодично завершуючи свої атаки ударами із середньої та дальньої дистанції. М'яч, щоправда, одного разу побував у сітці воріт Трубіна, але арбітри справедливо зафіксували офсайд у Калімуендо. А на 86-й хвилині збірній України вдалося провести зразкову атаку: Назаренко, стягнувши на себе увагу двох захисників, віддав у штрафний майданчик на Бондаренка, який прокинув м'яч повз захисника і підсік над воротарем - 3:1!

У півфіналі Євро-2023 (U21) збірна України зіграє з іспанцями. Матч відбудеться 5 липня.

Євро U21 2023

Франція - Україна 1:3 (1:2)
Голи: Шеркі, 19 (1:0); Судаков, 32 (пенальті) (1:1); Судаков, 44 (1:2); Бондаренко, 86 (1:3)

Франція: Шевалье Л.; Нкунку Н.; Калюлю; Сімакан М. (Жендрей, 72); Люкеба; Тюрам-Ульєн (Адлі А., 72); Какере; Ле Фе; Шеркі (Калімуендо, 80); Гуїрі (Вахі, 72); Барколя Б.
Запасні: Месльє; Баїч С.; Диакіте Б.; Баде Л.; Ларусі; Шотар
Попередження: Тюрам-Ульєн 58; Нкунку Н. 67

Україна: Трубін; Таловеров; Вівчаренко; Криськів (Сікан, 59); Бражко; Сич О.; Судаков; Мудрик (Брагару, 78); Батагов; Бондаренко (Желізко, 88); Кащук (Назаренко Ол-р, 59)
Запасні: Фесюн; Нещерет; Сирота О.; Очеретько; Салюк; Лях Р.; В'юнник
Попередження: Криськів 51; Вівчаренко 56; Сікан 62