• Головна
  • Понад 1300 переселенців вже отримали ваучери на професійне навчання: як це зробити
18:35, 24 липня 2023 р.

Понад 1300 переселенців вже отримали ваучери на професійне навчання: як це зробити

Понад 1300 переселенців вже отримали ваучери на професійне навчання: як це зробити

За інформацією Держслужби зайнятості, збільшилася кількість переселенців, які готові долучитися до програми ваучерів на навчання.

Про це повідомили на міжвідомчій нараді з питань працевлаштування та професійного навчання внутрішньо переміщених осіб у Мінінтеграції.  

Чиновники відзначають, що лише з 1 червня 2023 р. від ВПО надійшло 1353 заявки, що значно більше, ніж подавалося від початку року. На їхню думку, покращенню статистики сприяло запровадження можливості подавати заявки на отримання ваучера онлайн.

Наразі серед професій і спеціальностей, які люди обирають для навчання, переважає робітнича сфера. За видами ваучерів найбільший попит мають професії-спеціальності медсестринство, кухарство, психологія, водії автотранспортних засобів, соціальна робота, електрогазозварювання, охоронна діяльність, тракторист.

Опитування, проведене серед учасників програми ваучерів, показало, що люди високо оцінюють якість надання службою зайнятості послуги, адже заявка на отримання ваучера в середньому опрацьовується протягом двох днів.

У Держслужбі зайнятості запевнили, що програма ваучерів на навчання фінансується у повному обсязі, а отже працюватиме без обмежень.

Нагадаємо, що програма ваучерів - це документ, який надає громадянам право безоплатно пройти навчання у закладах освіти. Зокрема, перепідготовку за робітничою професією, підготовку за спеціальністю для здобуття ступеня магістра або магістра за іншою спеціальністю, спеціалізацію чи підвищення кваліфікації. Наразі визначено 123 професії та спеціальності, за якими можна навчатися за ваучерами. Починаючи з 1 червня, щоб подати заявку на отримання ваучера на освіту, достатньо заповнити онлайн-форму на сайті Держслужби зайнятості.

Данило Вінниченко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#переселенці #навчання #ваучери #професії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...