• Головна
  • Шість голів та три вилучення: «Шахтар» у драматичному матчі грає внічию з «Кривбасом», - ФОТО, ВІДЕО
23:14, 20 серпня 2023 р.

У 4-му турі УПЛ «Шахтар» грав на виїзді з «Кривбасом».

Головний тренер «гірників» Патрік ван Леувен зробив деякі корективи в стартовому складі команди порівняно з попередньою грою. Уперше цього сезону на поле вийшов капітан Тарас Степаненко, повернулися Артем Бондаренко й Олексій Кащук, а на позиції центрфорварда діяв Данило Сікан, інформує пресслужба донецького клубу.

Гол Кащука, дубль Криськіва

Не встигли господарі увійти до гри, як «оранжево-чорні» відзначилися: на 8-й хвилині чудовий розіграш завершився прострілом Зубкова з правого флангу на дальню стійку, яку без перешкод замкнув Олексій Кащук.

Шість голів та три вилучення: «Шахтар» у драматичному матчі грає внічию з «Кривбасом», - ФОТО, ВІДЕО, фото-1

0:1, і це дебютний гол вихованця Академії «гірників» за першу команду.

Гості продовжували тиснути на ворота суперника, і якщо Сікан свої шанси не реалізував (двічі пробив головою повз ціль), то на 18-й хвилині Дмитро Криськів на вході до штрафного обігрався в стінку з тим-таки Данилом і влучно пробив у лівий кут – 0:2.

Слідом Степаненко міг довести справу до розгрому, проте його удар з льоту прийшовся в стійку. А «Кривбас» своїм моментом скористався і на 24-й хвилині відіграв один м’яч: Хомченовський із меж карної зони вразив правий кут. Після такого бурхливого початку команди взяли перерву в атакувальних діях, але знову вибухнули наприкінці першого тайму.

На 42-й хвилині «червоно-білі» невдало розіграли вихід від власних воріт, Бондаренко перехопив передачу голкіпера Кліщука й викотив м’яч на Дмитра Криськіва, а той оформив дубль – 1:3.

Але вже за дві хвилини господарі поля знову скоротили різницю до мінімуму: Кожушко замкнув дальню штангу з кросу Дібанго.

Менше голів, більше емоцій

Другий тайм видався не таким результативним, але вкрай напруженим та нервовим. Уже в дебюті суперники обмінялися моментами Стецькова (влучив у поперечину) та Зубкова (з правого кута штрафного трохи не викрутив у дальній кут).

Патрік ван Леувен ввів у гру свіжих Назарину та Келсі, але забити вдалося господарям: на 64-й хвилині Бескоровайний вдало відгукнувся на подачу з правого флангу і зрівняв рахунок.

Одразу міг повернути лідерство Келсі, але з навісу Сікана головою пробив над воротами. На 73-й хвилині «оранжево-чорні» отримали чисельну перевагу – півзахисника «Кривбаса» Хомченовського вилучили за небезпечну гру проти Назарини.

Реалізувати більшість донеччани не встигли, а вже на 84-й хвилині червона картка Бондаренка зрівняла склади. У час, що залишився, «гірники» намагалися влаштувати фінальний штурм, та господарі захищалися безпомилково.

А завершували гру гості вдев’ятьох: Чигринський на останніх хвилинах отримав дві жовті картки й також залишив поле. 3:3 – видовищна та бойова нічия «Шахтаря» і «Кривбаса».

Наступний матч УПЛ підопічні Патріка ван Леувена проведуть у неділю, 27 серпня, на виїзді з «Колосом». Початок о 15:00.

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Шахтар» (Донецьк) – 3:3 (2:3)

Кривий Ріг, «Гірник»

Голи: 0:1 Кащук (8), 0:2 Криськів (18), 1:2 Хомченовський (24), 1:3 Криськів (42), 2:3 Кожушко (44), 3:3 Бескоровайний (64)

«Шахтар»: Різник, Гочолеішвілі (Конопля, 90+4), Чигринський, Матвієнко, Топалов, Степаненко (к), Бондаренко, Криськів (Назарина, 62), Зубков (В’юнник, 90+4), Кащук (Келсі, 62), Сікан (Невертон, 89)

Вилучення: Хомченовський (73), Бондаренко (84), Чигринський (90+5, друге попередження)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію