
Ватажок "ДНР" пообіцяв запустити з Авдіївки в Ясинувату малі автобуси

У "ДНР" цього тижня планують запустити пасажирські мікроавтобуси між захопленою, розбитою Авдіївкою та Ясинуватою.
Про це сьогодні повідомив ватажок "республіки" Денис Пушилін у росЗМІ.
"Я думаю, що цього тижня перше (транспортне) сполучення вже з'явиться. Будуть запущені - великі автобуси небезпечно - малі автобуси, мікроавтобуси будуть уже курсувати між Авдіївкою і Ясинуватою...", - сказав Пушилін.
Він також повідомив, що "фахівці зібрали всю необхідну інформацію для відновлення енергопостачання міста, наразі має відбутися закупівля трансформаторів замість знищених боями, планується і відновлення опор ліній електропередачі".
"Водночас необхідна координація дій саперів і фахівців-ремонтників: відновлення має розпочинатися одразу після розмінування, оскільки за деякий час територія може бути знову небезпечною через обстріли і дистанційне мінування...", - вважає Пушилін.