
На Донеччині за добу окупанти 13 разів обстріляли населені пункти: одна людина загинула та ще пʼятеро поранено

За 3 березня росіяни вбили 1 жителя Донеччини: у Слов'янську. Ще 5 людей в області за добу дістали поранення.
Всього за добу росіяни 13 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 444 людини, у тому числі 77 дітей, повідомляє очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін.
Покровський район. У Добропіллі поранено людину, пошкоджено автівку. У Новотроїцькому і Торецькому Шахівської громади пошкоджено по 2 будинки.
Краматорський район. У Миколаївці пошкоджено будинок, у Малинівці — 9 будинків, у Райгородку — інфраструктуру. У Слов'янську 1 людина загинула і 2 поранені, пошкоджено 63 приватні будинки. У Біленькому Краматорської громади пошкоджено автівку. У Шостаківці Новодонецької громади пошкоджено приватний будинок і господарчу споруду. У Дружківці поранено людину і пошкоджено інфраструктурний об'єкт; в Олексієво-Дружківці поранено людину.
Бахмутський район. У Різниківці Сіверської громади пошкоджено будинок.