Не втратити єдиный шанс

Президентська  кампанія вступила в активну фазу і подолала екватор. На вулицях столиці та в регіонах  розміщуються  білборди  з  вдумливими  обличчями,  на телеканалах і по радіо засилля рекламних роликів «крутих»  кандидатів,  відомі особистості закликають виборців віддати свої голоси за тих чи інших. 

Загалом, нинішній перелік кандидатів на президентську посаду мало чим відрізняється від попередніх. І якщо до цього поставитися спокійно, то все буде як і раніше: одні – багатітимуть, інші – розважатимуться, а широкі народні маси – й надалі  зубожітимуть.

Ольга Богомолець – не зовсім  звичний  кандидат.  Вона стала об’єктом всенародної уваги не як політик, а завдяки  активній громадянській позиції та діяльності під час київського Майдану, коли надавала медичну допомогу пораненим  по обидва  боки  барикад.  Втім,  це  далеко не єдине, що відрізняє  Ольгу Богомолець  від інших  кандидатів.  Основна  її  відмінність від інших полягає в тому, що за її спиною не стоять величезні капітали українських олігархів і не тягнуться  «шлейфом» корупційні схеми. Кошти на передвиборну кампанію – це пожертвування виборців, а в головному та місцевих штабах працюють не політтехнологи, а волонтери.

Тож яскраві білборди з обличчям пані Ольги на міжнародних автострадах та вулицях наших міст і сіл не з’являться, не буде й задорогої реклами на телеканалах. Богомолець взагалі називає абсурдом необхідність витрачати мільйони гривень на саморекламу: «Якби кожен кандидат направив ці гроші не на вибори, а на соціальні програми, державі та людям було б більше користі».

Журналісти й виборці нерідко запитують  Ольгу Вадимівну: що практикуючий медик, який не має спеціального досвіду, забув у великій політиці? Ольга Богомолець відповідає: «У моєму житті був переламний момент, коли я зрозуміла,  що більше не можу працювати лікарем у країні, в якій віддають накази стріляти в людей, в якій прості хлопці з дерев’яними щитами виходять під кулі для захисту держави від корупції та криміналітету.  Це був  момент, коли  я зрозуміла – це наш останній шанс. Якщо ми не змінимо країну зараз, ми не змінимо її вже ніколи».

Першим  кроком  Ольги Богомолець як Президента України буде розпуск чинної  Верховної Ради.  Вона глибоко переконана, що  саме переважна більшість нинішніх народних депутатів винна в нинішній кризі, оскільки поставила особисті амбіції вище за інтереси країни. Також відповідальні вони й за те, що на Майдані пролилася кров.

Наступна  проблема, яку  передбачає оперативно розв’язати  Ольга Богомолець як Президент – знищення корупції. І це для неї не абстрактна обіцянка,  є готовий механізм контролю державних закупівель та проведення тендерів. Іншими словами, кожен охочий зможе отримати інформацію про те, куди, коли, як і на що витрачаються гроші, які він сплачує державі у вигляді податків. Що закупило те чи інше міністерство, для якого регіону, хто продавець і скільки грошей було витрачено. А якщо громадяни вирішать, що чиновник не відповідає своїй посаді, то їм більше не доведеться виходити на вулиці: командою  Ольги Богомолець вже підготовлений проект закону «Про відповідальність влади», реалізація якого  дасть можливість зняти з посади будь-якого чиновника, котрий допустив серйозні порушення або просто нездатний керувати ввіреною  йому галуззю.

Photo2(1)
Photo2(1)

Як досвідчений практикуючий лікар, Ольга Богомолець  приділяє значну увагу й медичній  реформі. Вона  акцентує увагу на тому, що починаючи будь-яку реформу, необхідно чітко усвідомлювати її  кінцеву мету, а метою проведених попередніми урядами реформ були самі реформи, як такі. Метою ж майбутньої медичної реформи є збільшення тривалості життя до 80 років. Шокуючий факт – в Україні 95% чоловіків не доживають до пенсії, а в східних регіонах тривалість життя чоловіків становить лише 58 років. На  її глибоке переконання необхідно змінити  саме ставлення людей до власного здоров’я та способу життя. Реформування системи охорони здоров'я потребує насамперед реформи системи освіти, щоб діти з семи-восьми років чітко усвідомлювали наслідки куріння, вживання алкоголю та наркотиків, адже в 14 років пояснювати їм щось уже пізно. За статистикою, 75% дітей до 13 років вживають алкоголь. То хто за таких умов будуватиме майбутнє України?
         У сфері  загальнодержавного  управління Ольга Богомолець виступає за децентралізацію влади у всьому: і в структурі управління, і в розподілі фінансів, і навіть у прийнятті рішень, що стосуються гуманітарної сфери в кожній окремо взятій області. «Я вважаю, що президент не повинен призначати губернатора, – зазначає вона. – Жителі області мають висувати своїх кандидатів шляхом відкритого громадського обговорення і обирати їх шляхом законних виборів».

Таких самих принципів вона дотримується й стосовно  майбутнього парламенту. Ольга Богомолець вважає, що саме мешканці кожної області повинні мати право самостійно обрати  найдостойніших, які будуть представляти інтереси регіону в парламенті.
         Що ж до розподілу України на Захід і Схід, на Центр і Південь кандидат у Президенти Ольга Богомолець вважає, що  розбіжності штучно створені  тими політиками, які переслідують принцип «розділяй і володарюй». Вона глибко переконана, що  і захід, і схід нашої країни єдині у своєму прагненні спокійно й щасливо жити в безпечній країні та пишатись Україною. Пишатися країною, яка повинна мати чудові дружні й економічно вигідні стосунки і з Росією, і з Європою. 

Звичайно,  президентські вибори, як і будь-які інші вибори, це боротьба, і не завжди чітко за правилами та з дотриманням норм християнської моралі. Тож  в Ольги Богомолець теж вистачає не лише опонентів, а й відвертих недоброзичливців: адже вона єдина з усіх кандидатів у Президенти України не пов'язана ні з олігархами, ні з партіями, ні з державними діячами та великим бізнесом.  Вона  має чисту репутацію, а отже, дійсно є серйозною загрозою для нинішньої корупційної системи. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Общество
15 июля исполняется 15 лет Фонду Рината Ахметова. С самых первых дней работы Фонд реализовал и продолжает реализовывать проекты национального уровня. В первую очередь они  направлены на помощь и спасение людей, а также на борьбу с социальными проблемами. На сегодняшний день в активе Фонда – проекты и программы в сфере гуманитарной помощи, медицины, культуры и социального развития, преодоления сиротства и популяризации семейных форм воспитания.  Работа одно...
Бизнес
К закрытию межбанка американский доллар в покупке подорожал на 9 копеек, в продаже — на 8 копеек. Евро подорожал в покупке на 17 копеек, в продаже — на 16 копеек, сообщает Минфин. Валюта Открытие 15 июля Закрытие 15 июля Изменения доллар 27,06/27,09 27,15/27,17 9/8 евро 30,86/30,89 31,03/31,05 17/16 рубль 0,3818/0,3828 0,3821/0,3825 0,0003/0,0003 Открылись торги по доллару в диапазоне 27,0600-27,0900 грн/$, торги по евро открылись в диапазоне 30,8619-30,8...
Общество
Швейцарский иммунолог Беда Штадлер заявил, что коронавирус – обычное сезонное заболевание, при лечении которого медики допустили множество ошибок. Его исследование опубликовал портал Американской академии медицины за продление жизни, сообщают "Буквы". В прошлом Штадлер возглавлял Институт иммунологии в Университете Берна. Он проводит исследования в области аллергологии и аутоиммунитета, а также является автором прикладных исследований для производства реко...
Происшествия
Из временно оккупированных районов Донецкой области вернули тело погибшего украинского защитника. Как сообщили в штабе Операции Объединенных сил, сегодня, 15 июля, состоялось возвращение с временно оккупированной территории тела военнослужащего Вооруженных Сил Украины, который погиб 13 июля вблизи населенного пункта Зайцево."Сейчас идет подготовка к транспортировке тела воина к месту захоронения и проведению ритуала почестей павшего украинского Героя", - г...
Политика
Верховная Рада поддержала на заседание постановление о назначении местных выборов в Украине на 25 октября 2020 года. Решение было принято сегодня, 15 июля, на заседании Верховной Рады. Постановление № 3809 на заседании поддержали 326 народных депутатов, сообщает "УП". Кабмин совместно с Центральной избирательной комиссией должен разработать меры и рекомендации, направленные на предотвращение распространения COVID-19, во время выборов 25 октября. Согласно п...
Политика
Нидерланды предоставили дополнительную информацию об иске против России в Европейском суду по правам человека в связи со сбитием самолета рейса МН17. Как пишет "Европейская правда", об этом сообщил посол Украины в Нидерландах Всеволод Ченцов в комментарии корреспонденту "Укринформа" в Гааге. "Сегодня состоялся брифинг в Министерстве юстиции Нидерландов, где представители государств-членов Международной совместной следственной группы (JIT) и стран, чьи граж...
Политика
Фонд "Демократические инициативы" и Центра Разумкова провел очередной опрос электоральных предпочтений украинцев на данный момент. Согласно опубликованных результатов опроса, если бы досрочные выборы в Верховную раду прошли в начале июля 2020 года, то в парламент прошли бы четыре партии, которые на сегодня представлены в Раде. Наибольшую поддержку избирателей получила бы политическая партия «Слуга народа» (за нее готовы отдать свой голос 34% тех, кто прим...
Общество
Блогер Денис Казанский опубликовал письмо молодого человека из оккупированного Енакиево, который рассказал, что абитуриентам из ОРДЛО сегодня практически невозможно выехать на подконтрольную Украину для поступления в вузы. Об этом Казанский написал на своей странице в Фейсбук. «Вот такие сообщения получаю сейчас от молодых людей из ОРДЛО, которые хотят выехать для учебы или подачи документов в ВУЗы на подконтрольную территорию. На оккупированной территории...
Политика
Россия приняла решение, которое усложнит въезд в РФ для жителей оккупированных районов Донецкой и Луганской областей (ОРДЛО). О нововведении с сегодняшнего дня, 15 июля, пишут в соцсетях. "С завтрашнего дня (15 июля) все въезжающие в Россию обязаны сделать обязательный тест на пресловутый коронавирус. Стоит это сомнительное удовольствие 2000 рублей (цены в разных лабораториях варьируются от 1800 до 2500 рублей). Справку об отрицательном тесте нужно будет п...