Не втратити єдиный шанс

Президентська  кампанія вступила в активну фазу і подолала екватор. На вулицях столиці та в регіонах  розміщуються  білборди  з  вдумливими  обличчями,  на телеканалах і по радіо засилля рекламних роликів «крутих»  кандидатів,  відомі особистості закликають виборців віддати свої голоси за тих чи інших. 

Загалом, нинішній перелік кандидатів на президентську посаду мало чим відрізняється від попередніх. І якщо до цього поставитися спокійно, то все буде як і раніше: одні – багатітимуть, інші – розважатимуться, а широкі народні маси – й надалі  зубожітимуть.

Ольга Богомолець – не зовсім  звичний  кандидат.  Вона стала об’єктом всенародної уваги не як політик, а завдяки  активній громадянській позиції та діяльності під час київського Майдану, коли надавала медичну допомогу пораненим  по обидва  боки  барикад.  Втім,  це  далеко не єдине, що відрізняє  Ольгу Богомолець  від інших  кандидатів.  Основна  її  відмінність від інших полягає в тому, що за її спиною не стоять величезні капітали українських олігархів і не тягнуться  «шлейфом» корупційні схеми. Кошти на передвиборну кампанію – це пожертвування виборців, а в головному та місцевих штабах працюють не політтехнологи, а волонтери.

Тож яскраві білборди з обличчям пані Ольги на міжнародних автострадах та вулицях наших міст і сіл не з’являться, не буде й задорогої реклами на телеканалах. Богомолець взагалі називає абсурдом необхідність витрачати мільйони гривень на саморекламу: «Якби кожен кандидат направив ці гроші не на вибори, а на соціальні програми, державі та людям було б більше користі».

Журналісти й виборці нерідко запитують  Ольгу Вадимівну: що практикуючий медик, який не має спеціального досвіду, забув у великій політиці? Ольга Богомолець відповідає: «У моєму житті був переламний момент, коли я зрозуміла,  що більше не можу працювати лікарем у країні, в якій віддають накази стріляти в людей, в якій прості хлопці з дерев’яними щитами виходять під кулі для захисту держави від корупції та криміналітету.  Це був  момент, коли  я зрозуміла – це наш останній шанс. Якщо ми не змінимо країну зараз, ми не змінимо її вже ніколи».

Першим  кроком  Ольги Богомолець як Президента України буде розпуск чинної  Верховної Ради.  Вона глибоко переконана, що  саме переважна більшість нинішніх народних депутатів винна в нинішній кризі, оскільки поставила особисті амбіції вище за інтереси країни. Також відповідальні вони й за те, що на Майдані пролилася кров.

Наступна  проблема, яку  передбачає оперативно розв’язати  Ольга Богомолець як Президент – знищення корупції. І це для неї не абстрактна обіцянка,  є готовий механізм контролю державних закупівель та проведення тендерів. Іншими словами, кожен охочий зможе отримати інформацію про те, куди, коли, як і на що витрачаються гроші, які він сплачує державі у вигляді податків. Що закупило те чи інше міністерство, для якого регіону, хто продавець і скільки грошей було витрачено. А якщо громадяни вирішать, що чиновник не відповідає своїй посаді, то їм більше не доведеться виходити на вулиці: командою  Ольги Богомолець вже підготовлений проект закону «Про відповідальність влади», реалізація якого  дасть можливість зняти з посади будь-якого чиновника, котрий допустив серйозні порушення або просто нездатний керувати ввіреною  йому галуззю.

Photo2(1)

Як досвідчений практикуючий лікар, Ольга Богомолець  приділяє значну увагу й медичній  реформі. Вона  акцентує увагу на тому, що починаючи будь-яку реформу, необхідно чітко усвідомлювати її  кінцеву мету, а метою проведених попередніми урядами реформ були самі реформи, як такі. Метою ж майбутньої медичної реформи є збільшення тривалості життя до 80 років. Шокуючий факт – в Україні 95% чоловіків не доживають до пенсії, а в східних регіонах тривалість життя чоловіків становить лише 58 років. На  її глибоке переконання необхідно змінити  саме ставлення людей до власного здоров’я та способу життя. Реформування системи охорони здоров'я потребує насамперед реформи системи освіти, щоб діти з семи-восьми років чітко усвідомлювали наслідки куріння, вживання алкоголю та наркотиків, адже в 14 років пояснювати їм щось уже пізно. За статистикою, 75% дітей до 13 років вживають алкоголь. То хто за таких умов будуватиме майбутнє України?
         У сфері  загальнодержавного  управління Ольга Богомолець виступає за децентралізацію влади у всьому: і в структурі управління, і в розподілі фінансів, і навіть у прийнятті рішень, що стосуються гуманітарної сфери в кожній окремо взятій області. «Я вважаю, що президент не повинен призначати губернатора, – зазначає вона. – Жителі області мають висувати своїх кандидатів шляхом відкритого громадського обговорення і обирати їх шляхом законних виборів».

Таких самих принципів вона дотримується й стосовно  майбутнього парламенту. Ольга Богомолець вважає, що саме мешканці кожної області повинні мати право самостійно обрати  найдостойніших, які будуть представляти інтереси регіону в парламенті.
         Що ж до розподілу України на Захід і Схід, на Центр і Південь кандидат у Президенти Ольга Богомолець вважає, що  розбіжності штучно створені  тими політиками, які переслідують принцип «розділяй і володарюй». Вона глибко переконана, що  і захід, і схід нашої країни єдині у своєму прагненні спокійно й щасливо жити в безпечній країні та пишатись Україною. Пишатися країною, яка повинна мати чудові дружні й економічно вигідні стосунки і з Росією, і з Європою. 

Звичайно,  президентські вибори, як і будь-які інші вибори, це боротьба, і не завжди чітко за правилами та з дотриманням норм християнської моралі. Тож  в Ольги Богомолець теж вистачає не лише опонентів, а й відвертих недоброзичливців: адже вона єдина з усіх кандидатів у Президенти України не пов'язана ні з олігархами, ні з партіями, ні з державними діячами та великим бізнесом.  Вона  має чисту репутацію, а отже, дійсно є серйозною загрозою для нинішньої корупційної системи. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Аналитика
Российский политолог Андрей Пионтковский считает, что президент Владимир Зеленский попался на наживку Владимира Путина, пытаясь реализовать на Донбассе «формулу Штайнмайера. Об этом Пионтковский написал на Каспаров.ru. Сосредоточившая в своих руках необъятную власть в Украине тройка эффективных менеджеров Коломойский — Богдан — Зеленский обещала уставшему от пяти лет войны обществу мир. Говорящая на суржике голова правящей тройки охотно делилась в своих пр...
Происшествия
Главарь «ДНР» Денис Пушилин уволил «министра связи ДНР» Виктора Яценко. Об этом говорится в «указе» главаря «ДНР» №303 от 11 октября 2019 года. «В соответствии со статьями 59, 60 Конституции ДНР освободить Яценко Виктора Вячеславовича от занимаемой должности Министра связи ДНР», — отмечается в «указе». «Указ» вступил в силу со дня его подписания.
Происшествия
В воскресенье, 13 октября, оккупанты совершили обстрелы вблизи населенных пунктов Новолуганское, Пески, Павлополь применив запрещенные минскими соглашениями минометы калибра 120 мм (7 мин) и минометы калибра 82 мм (22 мины). А также, НВФ РФ, имитируя до этого готовность провести разведение сил и средств, вчера коварно совершили обстрел из гранатометов различных систем на участке разведения №2 (Золотое 4). Сообщает Штаб ООС. Несмотря на готовность Вооруженн...
Власть
Сегодня, 14 октября, Президент Украины осуществит рабочую поездку в Донецкую область. Об этом сообщает пресс-служба главы государства. Владимир Зеленский планирует, в частности, посетить штаб Операции объединенных сил и встретиться с военнослужащими ООС. Перед поездкой Владимир Зеленский и первая леди Елена Зеленская пришли к Стене памяти павших за Украину, что у Михайловского Златоверхого монастыря в Киеве. Глава государства с супругой возложили цветы и у...
Политика
Разведение сил и средств в Золотом и Петровском будет возможно только после того, как СММ ОБСЕ подтвердит соблюдение в течение семи суток режима тишины на участках разведения в Золотом и Петровском. Об этом заявил Алексей Резников, представитель Украины в рабочей подгруппе по политическим вопросам Трехсторонней контактной группы в комментарии Украинскому кризисному медиа-центру. «В последние дни российскими официальными лицами на всех уровнях активно тираж...
Политика
Фракция "Слуга народа" еще не начала работать над законопроектом об особом статусе Донбасса.  Об этом в интервью LB.ua рассказал глава фракции "СН" Давид Арахамия.  "На данный момент нет даже первичного драфта. Законопроекта не существует в природе. Наверное, действительно бесполезно его обсуждать, потому что мы говорим об абстракции", - рассказал Арахамия. По его словам, проект закона будет разрабатывать группа, которая готовит встречу в "нормандском форм...
Происшествия
За сутки, 13 октября, вооруженные формирования Российской Федерации и ее наемники 21 раз нарушили режим прекращения огня. Противник обстреливал позиции подразделений Объединенных сил из запрещенных минскими соглашениями минометов калибра 120 и 82 мм, вооружение БМП, гранатометов различных систем и стрелкового оружия. Сообщает Штаб ООС. В районе ответственности оперативно-тактической группировки "Восток" противник совершил 7 обстрелов: дважды вблизи Песков...
Политика
Президент Владимир Зеленский обратился к украинцам накануне массовых акций протестов против реализации «формула Штайнмайера», которые запланированы на 14 октября. Об этом сообщается на сайте главы государства. «Дорогие украинцы!Завтра мы с вами будем отмечать День защитника Украины.Нашей неньки повезло, ведь она имеет много мужественных и несокрушимых защитников.И завтра каждый сознательный украинец выразит безграничное уважение и благодарность нашим воина...
Бизнес
Переговоры Украины с Международным валютным фондом о новой программе могут затормозиться из-за спора между государством и олигархом Игорем Коломойским за контроль над национализированным Приватбанком. Об этом в интервью Рейтер сказала заместитель главы Национального банка Екатерина Рожкова. Правительство ведет переговоры о новой кредитной программе МВФ объемом 3,9 миллиарда долларов. Рожкова сказала, что размер программы может быть увеличен до 8 миллиардов...
Новости по теме
Представитель Украины в ТКГ: Разведение сил и средств в Золотом и Петровском произойдет только после семи суток тишины
Глава фракции "Слуга народа": Законопроекта о особом статусе Донбасса не существует в природе
Зеленский обратился к украинцам: Понимаю ваш страх по дальнейшему урегулированию ситуации на Донбассе
Зеленский: Никакой сдачи национальных интересов Украины не будет. Донбасс - это Украина
Путин заявил, что Зеленский не смог обеспечить развод войск на Донбассе
Американский эксперт: "Формула Штайнмайера" принуждает Украину говорить напрямую с сепаратистами
Зеленский: Мы должны обеспечить переселенцев жильем
Зеленский: Автономии Донбасса не будет
Зеленский допустил, что конфликт в Донбассе может быть заморожен
Зеленский: Разведение в Петровском и Золотом пройдет только одновременно