• Головна
  • Успішна схема знайомства в Інтернеті
11:07, 15 вересня 2014 р.

Успішна схема знайомства в Інтернеті

Стосунки в Інтернеті може побудувати далеко не кожен. Тому так часто користувачі і нарікають на неможливість знайти справжнє кохання на сайтах знайомств. Насправді причини криється у відсутності практики спілкування чи в недоречних питаннях співбесіднику. Необхідно пам’ятати, що людина по інший бік екрану хоч і не бачить вас та все ж формує своє враження саме з того що ви їй говорите.

 

Дійсно Інтернет у розділі «знайомства Україна» дає можливість бути собою чи навпаки надівши маску бути ким ви забажаєте. Але треба розуміти, що чоловіки та жінки – люди з різних планет. Не розраховуйте що дівчина, яка вам сподобалась відразу зрозуміє ваш специфічний гумор чи оцінить гостроту розуму, якщо ви над нею недоречно пожартуєте.

 

Важливим моментом у зацікавленні є правильність початку діалогу. Почніть розмову з питання. Перш ніж відправляти його спробуйте самі на нього відповісти. Питання відповідь на яке передбачається у вигляді «так», «ні» - не годиться. Нехай це буде виклик, який змусить співрозмовника подумати та відповісти розгорнуто. Власні судження важливі для знайомства, аби люди могли скласти більш детальне враження одне про одного, не втратити цікавість та врешні не розчаруватись при зустрічі.

 

Аби мати успіх у віртуальному спілкуванні, потрібно перш за все попрацювати над схемою знайомства онлайн, звісно для того аби через деякий короткий час зустрітись в реальному житті. Кілька провалів не повинні заганяти вас у відчай та змусити відмовитись від пошуку кохання через Інтернет. Оцінюйте кожну спробу як нову можливість, а при невдачі – як цінний досвід. Аналізуйте свої помилки. Врешті решт ви знайдете баланс у спілкуванні який утримає співрозмовника та зацікавить його глибше на наступний крок.

 

Інтернет ресурси розкривають небачені можливості до спілкування одразу з кількома особами одночасно. Так ви зможете зекономити силу силенну часу та поступово відібрати найкращу кандидатуру. Їй надалі і варто приділяти максимум уваги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...