Велику кількість людей з різних куточків світу надихнула на подвиги прекрасна Франція. Вона ж подарувала команді наших співвітчизників ідею створення нестандартної хлібної майстерні. Ця ідея втілилася в прекрасному закладі під назвою «Буланжері Артісан». Саме тут з відносно недавніх пір випікають справжній французький хліб, багети, дивну здобу та круасани.

Неможливо знайти нічого смачніше, ніж круасани майстерні «Буланжері Артісан». Ці вишукані ніжні вироби виготовляються на основі справжніх французьких рецептів. В основі кожного круасана лежить листкове дріжджове тісто. Під умілими руками талановитих кондитерів майстерні це тісто перетворюється на справжні шедеври дивовижного смаку. Особливою популярністю серед жителів та гостей столиці вже давно користуються круасани з мигдалем й шоколадом, а також булочки незвичайної форми з ароматним заварним кремом.

Добрий ранок багатьох киян стандартно починається з хорошого смачного бутерброда. В основі багатьох таких бутербродів лежать багети від кондитерській майстерні «Буланжері Артісан». Ці багети неможливо назвати звичайним хлібобулочним виробом. Адже їх рецептура протягом століть є візитною карткою романтичної Франції. Досвідчені гурмани вважають, що продукція нашої майстерні дивно нагадує справжню французьку здобу. Є в ній й прекрасний, неповторний смак, загадковий колорит та безліч корисних для людського організму інгредієнтів. Саме тому знаючі люди рекомендують вживати в їжу випічку «Буланжері Артісан». Така випічка може стати ідеальним варіантом для людей, що турбуються про своє здоров'я та красу.

Пироги та тарти від майстерні «Буланжері Артісан» - це справжня феєрія смакових відчуттів. В каталозі продукції цього виробника можна знайти величезну кількість дуже цікавою та смачної продукції. Серед такої продукції неймовірним успіхом користуються тарти з чорницею або яблуками, вишневі фантазії, ніжні чізкейки з сирною начинкою й багато інших кулінарних шедеврів.

Стати володарем справжньої французької випічки зараз може абсолютно будь-яка зацікавлена людина. Для цього їй потрібно лише перейти на територію активного посилання http://artisan-boulangerie.ua/ua/assortment.php. Саме тут потенційних клієнтів чекають контактні телефони майстерні для замовлення продукції, й величезна кількість корисної та потрібної інформації.