Безсумнівно, нинішній дизайн інтер'єрного оформлення внутрішнього простору за багатьма пунктами неоднаковий в порівнянні з інтер'єром минулих часів. Змінювалося все і вся. Починаючи з меблів, освітлення, декору стін і планування приміщення.

Сучасний дизайн інтер'єру

При порівнянні з декором для дому своїми руками минулих років можна впевнено сказати, що головна відмінність сучасного дизайну - величезний рівень функціоналу. Багато дизайнерів використовують більшу частину простору з користю, не забуваючи про головне - відчуття простору. Тому і намагаються робити дизайн з кардинальним упором на свободу.

Досягти максималізації простору можна різними шляхами. Використовувати вбудовані меблі або користуватися ускладненими конструкціями. Ускладнені конструкції більш місткі та займають мінімальне місце в помещеніі. Відчуття простору можна досягти і завдяки декору стін. Раніше використовувалися фарба або шпалери. Сучасні реалії дозволяють використовувати варіації фарб з шпалерами. Таке спільне використання дозволяє додати оригінальність інтер'єру.

сучасний інтерєр

А наскільки різноманітно сучасне застосування освітлювальних приладів. Використання світла - ціла система. Існують денне, вечірнє і локалізоване освітлення. І на даний момент використовується розумний тандем, при якому зростає ефективність інтер'єру.

Матеріали в сучасному інтер'єрі

Нинішні реалії диктують свої умови. Дизайн не виняток.

Тому він повинен бути затишним для побутових потреб (прийому друзів, читання книг). Сучасний дизайн використовує не тільки штучні матеріали, а й натуральні. Використовується різноманітний матеріал обробки (бамбукові шпалери, як тут http://interiorfor.com/dyzajn-pryhozhoyi/yaki-shpalery-vybraty-dlya-peredpokoyu/, екологічна фарба, деревяний паркет).

Часто застосовують натуральні матеріали при виготовленні декоративних деталей і меблів. Наприклад, виготовлення меблів з натурального дерева. Дуже часто в декорі використовують квіти і рослини. Нинішній дизайн направлений на мінімалістичні рішення. Головний девіз сучасного дизайну - позбавлення від зайвого. Але не безглуздо, а цілеспрямовано.

дизайн інтерєру
Багато рішень беруться і з вчення фен шуй. Максимально зручний і комфортний, без величезної кількості меблів - так проектують сучасний інтер'єр дизайнери-фахівці. Кімната повинна бути добре освітленою, використовуються тільки натуральні матеріали і живі рослини. Зовсім не потрібно розставляти предмети в суворій відповідності з фен шуй. Але заперечувати окремі рішення вчення не варто. Багато цікавих ідей інтер'єру на сайті interior for.